همه مردم حتی در فضای باز هم ماسک بزنند

به گزارش ایران عکس، تهران (پانا) - رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری تأکید کرد تا زمانی که شرایط به ثبات واقعی نرسیده و همچنان مرگ و میرها ادامه دارد همه افراد ماسک را حتی در فضای آزاد نیز استفاده نمایند.

همه مردم حتی در فضای باز هم ماسک بزنند

پیغام طبرسی در گفت وگویی رادیویی با تأکید بر اینکه مردم باید پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند و همچنان رعایت نمایند گفت: امیدواریم با پوشش گسترده تر واکسیناسیون شاهد اخبار امیدوارنماینده تری در آینده باشیم.

وی با بیان اینکه جهش ویروس کرونایی قدرت انتقال را بیشتر نموده است اضافه نمود: وجود ذرات معلق کرونا در هوا و انتقال آن در فضاهای بسته از همان ابتدای شیوع این بیماری مطرح بود. خیلی افراد با اینکه همه جا ماسک می زنند و مهمانی هم نرفتند اما به دلیل استفاده از آسانسور کرونا گرفتند.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری درمورد انتقال ویروس از سطوح به انسان گفت: اگر دست افراد به محیط و سطوح آلوده به ویروس برخورد داشته باشد باید مرتبا دستها را شسته و ضدعفونی نمایند و دست به چشم و دهان نزنند و در عین حال از ماسک هم استفاده نمایند.

وی مطرح نمود: اگر این ویروس از تاریخ ویروسهای دیگر تبعیت کند بعد از دو سال چرخش و انجام واکسیناسیون احتمالا و تا یک سال دیگر از چرخش خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1651

به "همه مردم حتی در فضای باز هم ماسک بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه مردم حتی در فضای باز هم ماسک بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید