چند فرودگاه بین المللی تازه به لیست فرودگاه های مجاز جهت ورود پروازهای بین المللی اضافه شدند

به گزارش ایران عکس، در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در روز سه شنبه، وزارت حمل و نقل کانادا گفت: الزامات سختگیرانه دولت برای سفر تا 30 نوامبر به طور کامل اجرا می شوند و صدور گذرنامه واکسیناسیون کانادایی، فرصت هایی را برای سفر ایمن کانادایی های واکسینه شده ایجاد کرده است.

چند فرودگاه بین المللی تازه به لیست فرودگاه های مجاز جهت ورود پروازهای بین المللی اضافه شدند

این وزارتخانه گفت که گام بعدی در کاهش محدودیت های سفر، توسعه تعداد فرودگاه های کانادایی است که می توانند مسافران بین المللی را بپذیرند.

فرودگاه بین المللی سنت جان

فرودگاه بین المللی جان سی. منرو همیلتن

فرودگاه بین المللی منطقه واترلو

فرودگاه بین المللی رجاینا

فرودگاه بین المللی ساسکاتون جان گ. دیفنبکر

فرودگاه بین المللی کلونا

فرودگاه بین المللی ابوتسفورد

فرودگاه بین المللی ویکتوریا

وزارت حمل و نقل کانادا در بیانیه ای گفت: این فرودگاه ها با همکاری آژانس سلامت عمومی کانادا، آژانس خدمات مرزی کانادا و حمل و نقل کانادا، در تلاش هستند تا اقدامات لازم جهت استقبال ایمن از مسافران بین المللی را از 30 نوامبر آغاز کنند.

این فرودگاه ها علاوه بر 10 فرودگاه کانادایی هستند که در حال حاضر پروازهای بین المللی را در هالیفاکس، تورنتو، اتاوا، مونترال، کبک سیتی، وینیپگ، ادمونتون، کلگری و ونکوور می پذیرند.

عمر الغبرا، وزیر حمل و نقل روز سه شنبه طی یک نشست خبری با اعلام این خبر گفت که افزایش سطح واکسیناسیون کانادا به دولت اتاوا اجازه داده است که این فرودگاه ها را با خیال راحت بازگشایی کند.

خطوط هوایی با تحسین این تصمیم آن را یک گام مهم برای ارتباط مجدد جوامع و همچنین استخدام مجدد کارگران در این صنعت می دانند که با آمدن کرونا فلج شده است.

با نزدیک شدن به تعطیلات، کارشناسان به مسافران توصیه می کنند به دلیل پروازهای کمتر، زودتر رزرو انجام دهند، بیمه مسافرتی را بررسی کنند و در مورد لزوم داشتن نتیجه منفی آزمایش کووید-19 در مقصد اطلاعات کسب کنند و ظرف 72 ساعت قبل از بازگشت به کانادا، آزمایش PCR بدهند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1887

به "چند فرودگاه بین المللی تازه به لیست فرودگاه های مجاز جهت ورود پروازهای بین المللی اضافه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند فرودگاه بین المللی تازه به لیست فرودگاه های مجاز جهت ورود پروازهای بین المللی اضافه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید