آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری وزارت بهداشت از امروز برگزار می گردد

به گزارش ایران عکس، آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت در راستای آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون از امروز تا ششم تیرماه برگزار می گردد.

آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری وزارت بهداشت از امروز برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی با توجه به برگزاری یک نوبت (صبح روز ششم تیرماه 1400) آزمون دکتری سال تحصیلی 1401-1400 به شیوه الکترونیک، آزمون آزمایشی الکترونیک در راستای آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون برگزار می گردد.

دسترسی به نرم افزار آزمون آزمایشی الکترونیک به وسیله سایت exam.sanjeshp.ir و از هر سیستم تحت ویندوز امکانپذیر است.

بازه زمانی مجاز برای ورود به سامانه از ساعت 16 امروز، سه شنبه یکم تیرماه تا ساعت 24 روز آدینه چهارم تیرماه 1400 درنظر گرفته شده است. به منظور شبیه سازی محیط آزمون، برای آزمون آزمایشی مدت زمان لحاظ شده که به محض ورود داوطلب به محیط نرم افزار فعال خواهد شد لذا داوطلبان در زمان استفاده از نرم افزار به این نکته باید توجه داشته باشند.

در آزمون اصلی (صبح روز یکشنبه ششم تیرماه 1400) آزمون دارای دو بخش تخصصی و عمومی است که دارای مدت زمان مجزا از یکدیگر هستند و زمان هیچکدام قابل تخصیص به دیگری نیست.

شرکت در آزمون های آزمایشی اجباری نیست و حضور یا عدم حضور داوطلب در آن بر نتیجه آزمون اصلی تاثیرگذار نخواهد بود. آزمون آزمایشی صرفا با هدف آشنایی داوطلب با محیط نرم افزار صورت می گیرد لذا لزوما سوالات آن مرتبط با رشته امتحانی داوطلبان نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1705

به "آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری وزارت بهداشت از امروز برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری وزارت بهداشت از امروز برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید