اتفاق جنجالی در تبریز، آیا حاج صفی قراردادش را با تراکتور فسخ می نماید؟ خبرنگاران

به گزارش ایران عکس، حالا که بحث جدایی حاج صفی از تراکتور مطرح شده، 2 باشگاه استقلال و گل گهر هم درصدد جذب این بازیکن برآمده اند، ولی نزدیکان حاج صفی می گویند که اولویت اول این بازیکن حضور در سپاهان است.

اتفاق جنجالی در تبریز، آیا حاج صفی قراردادش را با تراکتور فسخ می نماید؟ خبرنگاران

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، احسان حاج صفی در شرایطی که 4 ماه از قراردادش با تراکتور باقی مانده، درصدد جدایی از این تیم و حضور در سپاهان است. حاج صفی در حالی این تصمیم را گرفته که رسول خطیبی مخالف از دست دادن این بازیکن است ولی از طرفی اگر حاج صفی خاتمه فصل از تراکتور برود از لحاظ اقتصادی هیچ سودی نصیب سرخپوشان تبریزی نخواهد شد. مالک متمول باشگاه تراکتور که در فوتبال هم نگاه بیزینسی دارد، هرگز حاضر نیست حاج صفی را بدون سود اقتصادی از دست بدهد. اخبار رسیده از تبریز اما حاکی از آن است که حاج صفی به دنبال فسخ یک طرفه قراردادش است. ظاهراً این بازیکن 2 ماه است حقوق دریافت ننموده و با این شرایط قوانین فیفا این اجازه را می دهد که او قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کند. البته حاج صفی ابتدا باید برای پرداخت حقوقش نامه کتبی به باشگاه ارائه دهد و اگر تا 2 هفته بعد از نوشتن نامه هم حقوق را دریافت نکرد، اقدامش را برای فسخ قرارداد عملی کند.

یکی از همبازی های حاج صفی در تراکتور به همشهری گفته که او دیگر دوست ندارد فوتبالش را در تبریز دنبال کند. حاج صفی حالا در شرایطی تصمیم به پوشیدن پیراهن سپاهان گرفته که این تیم جزو مدعیان جدی قهرمانی است و طبیعتا این بازیکن دوست ندارد فرصت قهرمانی در لیگ برتر را هم به سادگی از دست بدهد. اگر اقدام به فسخ قرارداد یک طرفه نتیجه ندهد، آن وقت حاج صفی باید باشگاه تراکتور را برای جدایی راضی کند و در این میان تبادل بازیکن هم یک راه حل دیگر است تا در نهایت پای حاج صفی را به اصفهان بکشد. در روزهای اخیر اخباری مطرح شده که از احتمال معاوضه حاج صفی با 2 بازیکن سپاهان خبر داده اند.

حالا که بحث جدایی حاج صفی از تراکتور مطرح شده، 2 باشگاه استقلال و گل گهر هم درصدد جذب این بازیکن برآمده اند ولی نزدیکان حاج صفی می گویند که اولویت اول این بازیکن حضور در سپاهان است. پس از بازگشت حاج صفی از فوتبال یونان همیشه بحث حضور او در باشگاهی که در آموزشگاه آن رشد نموده، وجود داشته ولی قرارداد 3ساله ای که این بازیکن با باشگاه تراکتور به امضا رسانده بود، مانع از بازگشت او به دیار نصف دنیا شد؛ اتفاقی که حتی ناراحتی طرفداران سپاهان را هم در پی داشت. حالا شاید این بازیکن با حضور در سپاهان، طرفداران این تیم را هم شادمان کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1540

به "اتفاق جنجالی در تبریز، آیا حاج صفی قراردادش را با تراکتور فسخ می نماید؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق جنجالی در تبریز، آیا حاج صفی قراردادش را با تراکتور فسخ می نماید؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید