اجرای طرح برخورد با قهوه خانه های متخلف در پایتخت

به گزارش ایران عکس، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازدید و نظارت بر 179 واحد صنفی قهوه خانه در سطح شهرتهران و پلمب 2 واحد صنفی متخلف اطلاع داد.

اجرای طرح برخورد با قهوه خانه های متخلف در پایتخت

جهت دریافت خدمات محوطه سازی ویلا مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه اجتماعی ایران عکس، سرهنگ نادر مرادی، گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف، شب گذشته طرح نظارت و کنترل بر واحد های صنفی قهوه خانه در سطح شهر تهران اجرا شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه در طرح مذکور که در شامگاه یکم بهمن ماه، با مشارکت کلیه ادارات نظارت بر اماکن عمومی پایگاه های نه گانه پلیس امنیت تهران بزرگ برگزار گردید، گفت: در مجموع از 179 واحد صنفی قهوه خانه بازدید شد و به 127 واحد صنفی رعایت قوانین تذکر و 25 واحد صنفی اخطارپلمپ دریافت کردند.

وی در ادامه اضافه نمود: دو قهوه خانه نیز به علت عدم رعایت قوانین صنفی برابر دستور قضائی پلمپ و متصدی آن نیز به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

این مقام انتظامی اضافه نمود: عدم رعایت ضوابط و مقررات صنفی از جمله عدم پروانه کسب، بعضی رفتار های هنجار شکن، فعالیت خارج از رسته شغلی، پذیرایی از افراد معلوم الحال، آلودگی صوتی، ایجاد مزاحمت برای اهالی و ساکنان اماکن همجوار، فعالیت در ساعات سرانجامی شب و... تخلفاتی بوده که منجر به برخورد با قهوه خانه های متخلف شده است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت در سرانجام با اشاره به تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 690

به "اجرای طرح برخورد با قهوه خانه های متخلف در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح برخورد با قهوه خانه های متخلف در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید