استقلال با چشمی و یامگا بهتر می شود، ذوب آهن حریف سخت تری است

به گزارش ایران عکس، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال لیگ بیست و یکم را هم مثل لیگ بیستم با تیمی تازه صعود کرده به لیگ برتر در ورزشگاه آزادی شروع کرد و توانست پیروزی با ارزشی را به دست بیاورد. نمایش آبی پوشان مقابل تیم هوادار واکنش هایی را به همراه داشت؛ برخی معتقد بودند شاگردان مجیدی باید عملکرد فنی بهتری مقابل تیم بی تجربه هوادار می داشتند و برخی بر این باورند که در هفته نخست پیروزی کفایت می کند. فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان نیز در اظهار نظری رسمی بعد از انتها مسابقه بیان داشت از عملکرد فنی شاگردانش در این بازی رضایت کامل ندارد.

استقلال با چشمی و یامگا بهتر می شود، ذوب آهن حریف سخت تری است

ایوب اصغرخانی پیشکسوت باشگاه استقلال و معاون آکادمی این باشگاه در این خصوص به خبرنگاران گفت: وقتی خود فرهاد مجیدی هم می گوید از نظر فنی تیم باید بهتر عمل می کرد، مشخص می گردد که برخی نقدها به تیم وارد بوده است. البته باید این نقدها که عمدتاً به عدم هماهنگی باز می گردد را گذاشت به پای هفته اول و این امید را داشت که با مرتفع شدن مسائل، آبی پوشان هفته به هفته عملکرد بهتری داشته باشند.

کارشناس فوتبال با اشاره به رسیدن روزبه چشمی و کوین یامگا به شرایط بازی تاکید کرد: قطعاً با اضافه شدن این دو بازیکن باتجربه و توانمند شرایط تیمی استقلال به مراتب بهتر خواهد شد و به شخصه امیدوارم فرایند رو به رشد را هفته به هفته مشاهده کنم.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: حریف هفته دوم استقلال به مراتب باتجربه تر و سخت تر از هوادار است و شاگردان مجیدی باید تلاش بیشتری مقابل ذوب آهن داشته باشند تا پیروز به کسب امتیازات کامل بازی شوند. ذوب آهن در هفته اول هم نتیجه خیلی خوبی گرفت و پیروزی خارج از خانه مقابل صنعت نفت انگیزه و اعتماد به نفس این تیم را هم بالا برده است.

مربی سابق تیم های پایه آبی پوشان در خصوص استفاده مجیدی از تعداد قابل ملاحظه ای از بازیکنان جوان در ترکیب تیمش گفت: این ویژگی خوبی است که سرمربی استقلال دارد و تا به حال استفاده از بازیکنان جوان و مستعد هیچ تیمی را پشیمان نکرده است. در بین بازیکنان این فصل استقلال هم کم نیستند جوانانی که قابلیت ستاره شدن در آینده نزدیک را دارند و میدان دادن به این دست بازیکنان اتفاق خوبی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1858

به "استقلال با چشمی و یامگا بهتر می شود، ذوب آهن حریف سخت تری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با چشمی و یامگا بهتر می شود، ذوب آهن حریف سخت تری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید