مبلغ قرارداد ستاره تازه پرسپولیس معین شد

به گزارش ایران عکس، تهران (پانا) - کار پیوستن شیخ دیاباته ستاره سابق استقلال به پرسپولیس تمام شده است.

مبلغ قرارداد ستاره تازه پرسپولیس معین شد

پس از جذب لوکادیا با درخواست یحیی گل محمدی، سرخ پوشان در پی جذب دومین مهاجم خارجی خود بودند و از چند روز قبل مذاکره با شیخ دیاباته را شروع کردند.

باشگاه پرسپولیس مذاکرات خوب و مثبتی را با آقای گل لیگ نوزدهم انجام دادند و توافقات نهایی هم رسیدند. در حالی مهاجم سابق استقلال به جدیدترین یاغی فوتبال ایران تبدیل شده که طبق شنیده ها، باشگاه پرسپولیس یکشنبه شب گذشته قرارداد دیاباته را به صورت اینترنتی برای این بازیکن فرستاد.

آخرین پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به دیاباته 350 هزار دلار بود ولی مهاجم سابق استقلال در مذاکرات خواهان 400 هزار دلار شده بود. بعلاوه دیاباته از مدیران پرسپولیس درخواست کرد مبلغی را به عنوان پیش قرارداد دریافت کند که این مورد موافقت درویش نهاده شد و مقرر شد شیخ بعد از آمدن به ایران و معارفه رسمی، مبلغی را دریافت کند.

قرارداد دیاباته با پرسپولیس برای یک فصل چیزی حدود 400 هزار دلار است که به مراتب کمتر از قرارداد لوکادیا محسوب می گردد. دیاباته درحالی به جدیدترین یاغی فوتبال ایران تبدیل شده که پیش از این بازیکنان خارجی مثل گادوین منشا، الونگ الونگ و هوار ملا محمد سابقه بازی برای هر دو تیم بزرگ مرکز را داشتند.

در این بین 3 نفر قبلی اول برای پرسپولیس بازی کردند و سپس راهی اردوگاه آبی شدند ولی دیاباته ابتدا در استقلال 2 فصل بازی کرد و الان راهی پرسپولیس شده است.

دیاباته درحالی بعد از کش و قوس های فراوان راهی پرسپولیس شد که هفته گذشته یکبار به پرسپولیسی ها جواب رد داد. وقتی مدیران پرسپولیس ماجرا را پیگیری کردند و علت این موضوع را از دیاباته پرسیدند، مهاجم قصل قبل الغرافه قطر عنوان نمود خانواده اش راضی به حضور در ایران نیستند.

در این بین گفته شد برخی ها که دوست ندارند دیاباته پرسپولیسی گردد، از داخل ایران شیخ را تهدید کردند و همین موضوع باعث شد تا دیاباته قید حضور در پرسپولیس را بزند.

مدیران پرسپولیس که همان زمان همه شرایط این بازیکن را پذیرفته بودند و حتی بلیط پرواز به ایران را هم برای دیاباته گرفته بودند، دوباره طی روزهای گذشته باب مذاکره با شیخ را باز کردند و هرطور شده این بازیکن را راضی به حضور در پرسپولیس کردند.

طبق شنیده ها این بازیکن در آخرین صحبتی که با مدیران پرسپولیس داشته، خواهان این شده که امنیت خودش و خانواده اش تحت هر شرایطی تضمین گردد. باشگاه پرسپولیس هم به این بازیکن اطمینان داد در صورت حضور در ایران هیچ مسئله ای برای او و خانواده اش رخ نخواهد داد.

آنطور که شنیدیم در صورتیکه ویزای این بازیکن برای حضور در تهران صادر گردد، شیخ قبل از بازی چهارشنبه پرسپولیس مقابل صنعت نفت به تهران می آید و به صورت رسمی معارفه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 شهریور 1401 بروزرسانی: 9 شهریور 1401 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 2129

به "مبلغ قرارداد ستاره تازه پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ قرارداد ستاره تازه پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید