امری: چک، دروازه بان شماره یک آرسنال می ماند

به گزارش ایران عکس، سرمربی توپچی ها برای فصل جدید به دروازه بان کهنه کار تیمش اعتماد نموده است.

امری: چک، دروازه بان شماره یک آرسنال می ماند

به گزارش ایران عکس، اونای امری سرمربی تیم فوتبال آرسنال می گوید که در این فصل هم پتر چک دروازه بان اول توپچی ها خواهد ماند و در بازی هفته دوم این تیم در لیگ برتر انگلیس مقابل چلسی در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

چک در هفته اول لیگ برتر مقابل منچسترسیتی عملکردی متزلزل ارائه کرد و در بازیسازی از مقابل دروازه مشکل داشت.

با این وجود امری از عملکرد سنگربان سابق چلسی دفاع و تأکید کرد که او به او برای دفاع از دروازه آرسنال در بازی مقابل آبی های لندن اعتماد دارد.

امری که تیمش یک دروازه بان جدید به نام برند لنو را در بازار تابستانی سال جاری به خدمت گرفته است، درباره چک 36 ساله گفت: برای بازی شنبه تصمیم گیری برای من خیلی آسان است. پتر چک می تواند به ایفای نقش به عنوان دروازه بان اول ما ادامه دهد. من به او اعتماد دارم. با این حال اگر برند هم در ترکیب قرار بگیرد، من به او هم اعتماد خواهم داشت.

سرمربی آرسنال ادامه داد: من از عملکرد او بسیار راضی ام. او تجربه دارد، عملکردش از نظر کیفی در سطح بالایی است اما در موردبرند لنو هم وضعیت همین است. هر دو آنها برای ما دروازه بان هایی مهم هستند اما با ویژگی های متفاوت. با این حال هر دوی آنها توانایی بازی در سیستم ما را دارند.

با وجود شکست خانگی در بازی هفته نخست مقابل منچسترسیتی، امری می گوید دلیلی برای تغییر دادن برنامه بازی تیمش نمی بیند.

او عنوان نمود: ما یک برنامه بازی داریم که یک فرآیند است.این بازی خارج از خانه است اما ما باید شخصیت مان را حفظ کنیم. باید با همان ذهنیت قبلی به میدان برویم. من فکر می کنم که در بازی مقابل منچسترسیتی، تیم به برنامه بازی اش پایبند ماند و با اینکه باختیم روحیه اش را در تمام 90 دقیقه حفظ کرد. من می خواهم که تیمم به همین روند ادامه دهد و تا آخرین دقیقه بازی بجنگد البته با عملکردی بهتر نسبت به بازی یکشنبه.

منبع: tn.ai
انتشار: 15 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 11

به "امری: چک، دروازه بان شماره یک آرسنال می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امری: چک، دروازه بان شماره یک آرسنال می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید