اولتیماتوم پلیس به مالکان انبارها و پارکینگ ها درباره احتکار خودرو، شریک جرم نشوید

به گزارش ایران عکس، کشف ده ها و حتی صدها خودروی احتکار شده از انبارها و پارکینگ ها این روزها به خبری روزمره بدل شده که هر چند ساعت یکی از آنها منتشر می گردد. خودروهایی که همه آنها توقیف می گردد، در این میان معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران عظیم به صاحبان و مسئولان پارکینگ ها نیز هشدار داده که هرگونه اختصاص محل برای نگهداری خودروهای فاقد پلاک جرم محسوب شده و با آن برخورد می گردد.

اولتیماتوم پلیس به مالکان انبارها و پارکینگ ها درباره احتکار خودرو، شریک جرم نشوید

سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره محل هایی که از آن به عنوان محلی برای نگهداری و دپوی خودروهای فاقد پلاک استفاده می گردد، گفـت: بارها گفته شده که خروج خودروی بدون پلاک از کارخانه در حکم احتکار بوده و با آن برخورد خواهد شد. در روزهای اخیر هم که با تدابیر اتخاذ شده پلیس به بازار خودرو ورود نموده و با موارد احتکار آن برخورد نموده است، اکثریت خودروهای احتکاری کشف شده فاقد پلاک بوده اند.

وی ادامه داد: این خودروهای بدون پلاک پس از خروج از کارخانه وارد انبارها و پارکینگ هایی می شوند که بعضا حتی در مرکز شهر نیز قرار دارند، از این رو به مالکان و مسئولان تمامی این انبارها و پارکینگ ها هشدار می دهیم که هرگونه اختصاص فضا برای احتکار و دپوی خودرو جرم بوده و این افراد نیز شریک جرم در احتکار خودرو خواهند بود، لذا ضروری است که از پذیرش خودروهای بدون پلاک در این پارکینگ ها و انبارها خودداری نموده و مراتب را نیز حتما به پلیس گزارش دهند.

مرادی از مردم نیز خواست که در صورت مشاهده و اطلاع از فضاهایی که در آن اقدام به دپوی خودرو شده است، حتما مراتب را به پلیس گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1039

به "اولتیماتوم پلیس به مالکان انبارها و پارکینگ ها درباره احتکار خودرو، شریک جرم نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم پلیس به مالکان انبارها و پارکینگ ها درباره احتکار خودرو، شریک جرم نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید