اخبار اقتصادی

جمع آوری آمار تهران در سامانه ساوانا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: نظارت، پیگیری و راهبری سند توسعه استان تهران نیازمند همدلی نهادها و مؤسسات عمومی غیر دولتی است.

31 تیر 1398

تقاضای حاجی دلیگانی برای تشکیل جلسات مشترک دولت و مجلس برای حل تورم

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به این که دولت و مجلس با تعامل و هم زبانی می توانند راهکارهای مناسب برای برون رفت از وضع موجود پیدا کنند، گفت: پیشنهاد می کنم هرچه سریع تر دولت و مجلس جلسات مشترکی را برای حل مسئله تورم و تنظیم نبودن قیمت ها در...

26 تیر 1398

به همین راحتی، همیشه خشمگین و ناراضی بمانید!

تلخ و ناراضی بودن از چند جهت فوایدی برای تان دارد، از دور شدن از اطرافیان تان گرفته تا نابود کردن چیز هایی که زمانی به دست آورده اید و رسیدن به مرحله خود تخریبی. دست یافتن به این حد از نابودی واقعا نیاز به تلاش زیادی ندارد.

24 تیر 1398

واکنش شدید فرانسه به تحریم جدید آمریکا علیه کوبا

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، برونو لومر وزیر دارایی فرانسه به آمریکا هشدار داد که اتحادیه اروپا به هرگونه اقدام واشنگتن مبنی بر اعمال تحریم بر سرمایه گذاری خارجی در کوبا واکنش نشان خواهد داد.

18 تیر 1398

راکت اینترنت در سال 2019 شرکت های بیشتری تاسیس می کند

شرکت آلمانی راکت اینترنت، سرمایه گذار آلمانی بسیاری از استارتاپ های کوچک و بزرگ جهان، در سال 2019، تعداد شرکت های بیشتری نسبت به سال 2018 تأسیس خواهد کرد.

13 تیر 1398

برنامه ریزی صندوق نوآوری برای افزایش کسب وکارهای داخلی یا رونق کسب و کارهای داخلی با برنامه های صندوق نوآوری

سال جاری با تغییرات صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت حمایت هرچه بیشتر از شرکت های نوپا و دانش بنیان و برنامه ریزی های گسترده در سطح کشور، می توانیم شاهد رونق کسب وکار داخلی در حوزه علم و فناوری باشیم.

10 تیر 1398

راهکارهای رسیدن به گفت وگوی درون تمدن اسلامی از نگاه کمال خرازی

رییس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان با تاکید بر اینکه گفت و گوی درون تمدن اسلامی می تواند بهترین راستا برای همگرایی دنیا اسلام باشد، گفت: امید می رود با راه اندازی گفت و گوی درون تمدن اسلامی روح جدیدی در دنیا اسلام دمیده گردد.

10 تیر 1398

ذخیره سازی مواد غذایی توسط برخی خانوارها

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان زنجان گفت: برخی از رفتارها از جانب مصرف کنندگان در هنگام افزایش بی دلیل قیمت کالاها باعث زیان دیدن بیش از پیش مصرف کننده می شود.

6 تیر 1398

ثبت تلفن همراه مسافری کماکان ادامه می یابد

سامانه رجیستری گوشی های تلفن همراه (همتا) بیان کرد: همانند گذشته هر دستگاه گوشی مسافری که در گمرک ثبت شده و اطلاعات آن برای سامانه همتا ارسال گردد، بدون هیچ مسئله ای رجیستر می گردد.

2 تیر 1398

برپایی نمایشگاه عیدانه صنایع دستی در آستانه نوروز98، برپایی هفت سین 31 استان بر روی نقشه نمادین ایران

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: نمایشگاه عیدانه صنایع دستی سال جاری هم در آستانه نوروز برگزار می گردد، در این نمایشگاه هفت سین 31 استان بر روی نقشه نمادین ایران برپا می گردد.

2 تیر 1398

اختصاص تسهیلات جدید به اقامتگاههای بوم گردی در روستاها

به گزارش خبرنگاران، نشست خبری اولین همایش نقش اقامتگاه های بومگردی در توسعه پایدار روستایی و عشایری عصر روز دوشنبه 6 اسفند ماه در ساختمان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری برگزار گردید.

30 خرداد 1398

پیست بین المللی اسکی فرسش در شهرستان الیگودرز کلنگ زنی شد

به گزارش خبرنگاران، کلنگ پیست بین المللی اسکی فرسش الیگودرز با حضور استاندار لرستان، معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون اسکی به زمین زده شد.

16 خرداد 1398

دست نوشته جان بولتون: اعزام 5000 نیرو به کلمبیا

ساعتی بعد از نشست خبری درباره تحریم های جدید آمریکا علیه ونزوئلا، انتشار عکسی از یکی از یادداشت های مشاور امنیت ملی کاخ سفید در این نشست به شایعه اعزام نظامیان آمریکایی به کلمبیا دامن زد.

14 خرداد 1398

سنای آمریکا لایحه انتها دادن به تعطیلی دولت را تصویب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مجلس سنای آمریکا بدون هرگونه تخصیص بودجه به طرح دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور برای احداث دیوار در مرز مکزیک، به اتفاق آرا لایحه خاتمه دادن به تعطیلی دولت را تصویب کرد.

12 خرداد 1398

هشدار دوحه درباره تبعات تداوم تحریم این کشور از سوی 4 کشور عربی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، شیخه علیاء احمد بن سیف آل ثانی نماینده دائم قطر در سازمان ملل گفت: با وجود بحرانهای زیادی که در منطقه ما وجود دارد بحران اضافی و به شکل غیرمسئولانه ای ایجاد شده و آن تحریم و محاصره ظالمانه قطر از یک سال و نیم قبل با...

11 خرداد 1398

احیای باغ ملی 33 هکتاری رامسر قصه پرغُصه شده است

به گزارش خبرنگاران، محمد آزاد صبح شنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رامسر برگزار گردید با بیان اینکه در فرماندهی اقتصاد مقاومتی دو شهرستان ساری و رامسر انتخاب شدند گفت: رامسر در حوزه صنایع دستی و کشاورزی فعالیت خوبی...

4 خرداد 1398

طالع بینی هفتگی عشق (هشتم تا پانزدهم دی)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر دریافت تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

27 اردیبهشت 1398

34 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید درچهارمحال وبختیاری پرداخت شد

به گزارش خبرنگاران، نعیم امامی شامگاه شنبه در نشست ستاد رفع موانع تولید با اشاره به اینکه 34 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید درچهارمحال وبختیاری پرداخت شد، گفت: پرداخت این تسهیلات زمینه ساز افزایش تولید واحد های تولیدی و افزایش اشتغال شده است.

26 اردیبهشت 1398

استفاده بهینه از امکانات موجود در شهرداری کرمان قابل تحسین است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، محمد فرشاد در آئین بهره برداری از پنج دستگاه اتوبوس شهری ضمن تشکر از کوشش ها و زحمات شهردار کرمان و مدیران شهری، گفت: با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی کشور، باید از ظرفیت های موجود به نحو احسن استفاده...

21 اردیبهشت 1398

داورزنی: حکم موقت نداریم، درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام

محمدرضا داورزنی در خصوص برخی صحبت ها مبنی بر عدم استعفایش، گفت: شاید بعضی از دوستان اختلاف نظرهایی در مورد قانون (منع به کارگیری بازنشستگان) داشته باشند اما این مسائل دلیلی نمی گردد تا وزارت ورزش و جوانان در اجرای قانون تعلل کند.

15 اردیبهشت 1398
تعداد: (45)