بازیکن قطری در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا

به گزارش ایران عکس، مدافع السد با دعوت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا جزو سه نامزد نهایی برای انتخاب مرد سال فوتبال قاره کهن در سال 2018 قرار گرفته است.

بازیکن قطری در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا

به گزارش ایران عکس و به نقل از استاد الدوحه، در حالی که هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی سه نامزد نهایی برای کسب عنوان مرد سال فوتبال آسیا در سال 2018 را اعلام نکرده اما روزنامه قطری از نامزد شدن بازیکن السد سخن به میان آورد.

استاد الدوحه نوشت که عبدالکریم حسن، مدافع چپ پای السد به خاطر درخشش در لیگ قهرمانان آسیا و هچنین تیم ملی فوتبال قطر جزو سه نامزد نهایی انتخاب برای مرد سال آسیا است.

این روزنامه قطری نوشت که مدافع السد با دعوت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور در مراسم انتخاب بهترین بازیکن روبرو شده و حضور او در بین سه گزینه نهایی قطعی است بدون این که از دیگر گزینه ها سخن به میان آورد.

به گزارش ایران عکس، علیرضا بیرانوند سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به درخشش در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین تیم ملی فوتبال ایران شانس بالایی برای دستیابی به عنوان مرد سال فوتبال آسیا خواهد داشت و به احتمال خیلی زیاد او هم در بین سه گزینه نهایی باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 95

به "بازیکن قطری در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن قطری در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید