ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد شروع شد

به گزارش ایران عکس، مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان این دانشگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 ـ 1400 از امروز 15 آذرماه شروع شد.

ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مهران صلواتی، مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1401ـ 1400 از امروز دوشنبه 15 آذرماه شروع شده و تا روز سه شنبه 30 آذرماه ادامه دارد.

صلواتی با بیان اینکه متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه نموده و ثبت نام خود را کامل نمایند، گفت: تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و مهمانی به وسیله سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری نمایند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود: برای اطلاع رسانی به موقع به دانشجویان متقاضی نقل و انتقال، سامانه پیامکی منادا راه اندازی شده و تمامی مراحل گردش کار در سامانه منادا، به وسیله پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی پس از ثبت درخواست، با دریافت پیامک از تمامی فرآیند های جابجایی خود در سامانه منادا آگاه می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1919

به "ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید