جزئیات برکناری مدیر هواپیمایی آتا در مشهد، مدیریت بحران در فرودگاه مشهد ضعیف است

به گزارش ایران عکس، دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی گفت: مدیریت بحران در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ضعیف است.

جزئیات برکناری مدیر هواپیمایی آتا در مشهد، مدیریت بحران در فرودگاه مشهد ضعیف است

مجید فرقانی در گفت وگو با خبرنگار ایران عکس در مشهد مقدس گفت: پس از تأخیر به وجود آمده در پرواز مشهد به تهران هواپیمایی آتا که قرار بود روز آدینه انجام گردد و دیروز به طور کل لغو شد، اعلام شد که مدیر هواپیمایی آتا به علت این تأخیر و مسائل به وجود آمده از کار برکنار شده است.

وی ادامه داد: البته باید در نظر داشت که مهم ترین و اساسی ترین مسائلی که باید در این حوزه به آن توجه داشت، توانایی مدیریت بحران بوده اما با توجه به اینکه تجهیزات در فرودگاه های هاشمی نژاد مشهد، مهرآباد تهران و امام خمینی (ره) بالاتر از سایر فرودگاه ها است، باید این اتفاقات کمتر بیفتد.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی اضافه کرد: با توجه به اینکه خلبان باید برای فرود و یا پرواز بین 800 تا هزار متر دید افقی داشته باشد و میزان دید در چند روز اخیر به علت بارش برف کمتر از 500 متر بوده، تیم مدیریت بحران باید تشکیل می شد. برای پیشگیری از اتفاقاتی مانند تأخیرات چندساعته باید تیم های مدیریت بحران تشکیل شوند و بتوانند مسافران را درست و صحیح به مقاصد خود برسانند.

فرقانی اعلام کرد: البته باید در نظر داشت که علت اصلی لغو پرواز هواپیمایی آتا به جز شرایط جویی، نقص فنی نیز بوده چراکه پس از چند ساعت شاهد بودیم سایر پروازها انجام شد اما پرواز آتا انجام نشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 806

به "جزئیات برکناری مدیر هواپیمایی آتا در مشهد، مدیریت بحران در فرودگاه مشهد ضعیف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برکناری مدیر هواپیمایی آتا در مشهد، مدیریت بحران در فرودگاه مشهد ضعیف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید