حضور اعضای خوشه صنعتی خرمای بوشهر در نمایشگاه مالزی

به گزارش ایران عکس، خبرنگاران: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر گفت : با مجوز سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ،استان بوشهر به عنوان استان مشخص راهبری تور نمایشگاهی خوشه های صنعتی کشور به نمایشگاه صنایع کوچک مالزی انتخاب شد.

حضور اعضای خوشه صنعتی خرمای بوشهر در نمایشگاه مالزی

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران از بوشهر، مهدی صفوی عصر امروز در جمع خبرنگاران از حضور اعضای خوشه صنعتی خرمای بوشهر در نمایشگاه صنایع کوچک مالزی خبرداد و اظهار کرد: با مجوز سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ،استان بوشهر به عنوان استان تعیین راهبری تور نمایشگاهی خوشه های صنعتی کشور به نمایشگاه صنایع کوچک مالزی انتخاب شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از 14 تا 16 خردادماه سال جاری در کوالامپور مالزی برگزار می گردد توضیح داد: خوشه های صنعتی کشور با هدف کسب بازار های جدید و توسعه بازار دراین نمایشگاه شرکت می نمایند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر با اشاره به اینکه 10خوشه صنعتی در این نمایشگاه شرکت می نمایند اظهار داشت: در این نمایشگاه 10 خوشه صنعتی کشور متشکل از خوشه های خرمای بوشهر ،کرمان، هرمزگان ،خوزستان، عرقیات و گلاب فارس، پسته کرمان، نان برنجی کرمانشاه، عرقیات و نقل آذربایجان غربی، گز بلداجی چهار محال و بختیاری و زعفران خراسان در این نمایشگاه حضور می یابند.

صفوی توضیح داد: نمایشگاه صنایع کوچک مالزی یکی از بزرگترین نمایشگاه های جنوب شرقی آسیا است و حضور واحدهای خرمای استان در کنار سایر خوشه های صنعتی با هدف آشنایی با بازار جنوب شرق آسیا ، دسترسی به تکنولوژی های روز ،بهبود بازار فروش و حضور در نمایشگاه های بین المللی خارجی انجام می گردد.

وی اضافه کرد: در فروردین ماه سال جاری باهماهنگی اجرا شده توسط شرکت شهرکهای صنعتی، اعضاء فعال خوشه خرمای استان در نمایشگاه استانبول ترکیه حضور یافتند.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 386

به "حضور اعضای خوشه صنعتی خرمای بوشهر در نمایشگاه مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور اعضای خوشه صنعتی خرمای بوشهر در نمایشگاه مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید