داورزنی: از رفتن محجوب به کانادا بی اطلاعم!، بازگشت به والیبال؟ خشنود می شوم مردم را شاد کنم

به گزارش ایران عکس، محمدرضا داورزنی در گفت وگو با فارس در مشهد درخصوص حضور جواد محجوب در کانادا و شرکت در MMA، گفت: من تا همین لحظه در جریان رفتن جودوکار خوب کشورمان به کانادا نبودم، برعهده همه ما است که شرایط را برای قهرمانان ملی تسهیل کنیم تا دچار این مسائل نشوند.

داورزنی: از رفتن محجوب به کانادا بی اطلاعم!، بازگشت به والیبال؟ خشنود می شوم مردم را شاد کنم

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این موضوع را از آرش میراسماعیلی پیگیری می کنم که به چه دلیل این موضوع مطرح شده. کوشش می کنیم شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که این ورزشکار کماکان بتواند در جودو فعالیت خود را ادامه دهد و موجب تغییر نگاه و ذائقه او نگردد. طبیعتاً محجوب یک سرمایه ملی است و نباید به سادگی او را از دست دهیم.

وی درخصوص زمان برگزاری مجمع انتخاب رئیس فدراسیون والیبال مطرح کرد: حدود 10 روز آینده ثبت نام انتخابات شروع می گردد و طی فرآیندی که دارد دو ماهی زمان می برد تا برگزار گردد، اما انجام می گردد.

داورزنی درخصوص حضورش در فدراسیون والیبال گفت: هنوز ثبت نام شروع نشده و تصمیم قطعی را نگرفتم، اما والیبال یکی از رشته های است که می توانم بگوییم عمرم را پای آن گذاشتم و خیلی خرسند می شوم در المپیک 2024 بنا به قولی که به مردم دادیم، بتواند روی سکو قرار بگیرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: رفتن روی سکوی المپیک کار بسیار دشواری است، اما من معتقدم این توان را تیم ملی ایران دارد، این علاقه مندی وجود دارد که به وسیله والیبال دل مردم را شاد کنیم.

وی اعلام نمود: گروه زیادی در دو دهه کوشش کردند تا تیم ملی والیبال به این سطح برسد و نتایج لیگ ملت ها نمایانگر این زحمات است، سال دشواری را پیش رو داریم، در یک مرحله انتخابی المپیک یک ماه و نیم آینده در مسکو باید به مصاف قهرمان لیگ ملت ها، کوبا و اسلوونی برویم، برنده این رقابت ها به المپیک راه پیدا می نماید و در یک مرحله نیز که چین میزبان آن است باید با کشورهای آسیایی رقابت کنیم که قطعا در این مرحله شانس بیشتری داریم.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 508

به "داورزنی: از رفتن محجوب به کانادا بی اطلاعم!، بازگشت به والیبال؟ خشنود می شوم مردم را شاد کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: از رفتن محجوب به کانادا بی اطلاعم!، بازگشت به والیبال؟ خشنود می شوم مردم را شاد کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید