دفاع از ارزش های نبی گرانقدر اسلام از اولویت های تمام کشور های اسلامی است

به گزارش ایران عکس، معاون اول رییس جمهور در پیام های جداگانه ای به همتایان خود در کشور های اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد فرخنده پیامبر نور و رحمت به آنان و مردم این کشورها، اظهار امیدواری کرد؛ پیوند های میان ملت های مسلمان بیش از پیش مستحکم شود.

دفاع از ارزش های نبی گرانقدر اسلام از اولویت های تمام کشور های اسلامی است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیام های جداگانه ای به همتایان خود در کشور های اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد فرخنده پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) به آنان و مردم این کشورها، اظهار امیدواری کرد؛ پیوند های میان ملت های مسلمان بیش از پیش مستحکم شود.

جهانگیری در این پیام ها با تاکید بر اینکه پیامبر گرامی اسلام، منادی انسانیت، امانت، برادری و برابری و راهگشای بشر به سوی آینده ای روشن بوده و هست، تصریح کرده است: حفظ و دفاع از ارزش های نبی گرانقدر اسلام از اولویت های تمامی کشور ها و ملت های اسلامی می باشد.

در این پیام اظهار امیدواری شده است که به میمنت این میلاد باسعادت و نورانی بتوانیم پیوند های میان ملت هایمان را بیش از پیش مستحکم گردانیده و شاهد ریشه کن شدن هرچه سریعتر ویروس کووید-19 و درمان بیماری کرونا در سراسر جهان باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1301

به "دفاع از ارزش های نبی گرانقدر اسلام از اولویت های تمام کشور های اسلامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع از ارزش های نبی گرانقدر اسلام از اولویت های تمام کشور های اسلامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید