تور دوحه: راه اندازی خط پروازی اصفهان ، دوحه در بهمن ماه سال جاری

به گزارش ایران عکس، پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان با ایجاد خط هوایی مستقیم به دوحه، به بیش از 160 نقطه دنیا انجام می گردد.

تور دوحه: راه اندازی خط پروازی اصفهان ، دوحه در بهمن ماه سال جاری

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

حسن امجدی، مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان، اعلام کرد که بهمن 97 برابر چهارم فوریه 2019 خط پروازی شرکت هواپیمایی قطر در راستا اصفهان - دوحه دایر می گردد.

حسن امجدی در ادامه اضافه کرد:

پروازهای مستقیم شرکت هواپیمایی قطر (Qatar Airways) به اصفهان در روزهای دوشنبه و آدینه و با هواپیمای ایرباس 320 به صورت دو پرواز بدون توقف انجام می گردد.

به گفته ایشان شرکت هواپیمایی قطر با راه اندازی راستا هوایی یاد شده به چهار شهر بزرگ ایران شامل تهران، شیراز، مشهد و اصفهان، خط دائم پروازی خواهد داشت.

امجدی ادامه داد که با ایجاد خط هوایی مستقیم به دوحه، پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان به بیش از 160 نقطه دنیا انجام می گردد.

مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان گفت:

برای آماده سازی بستر حضور در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با نماینده شرکت قطر ایرویز مذاکرات لازم ادامه دارد و در آینده نزدیک اطلاعات تکمیلی در این رابطه ارائه خواهد شد.

به طور میانه 60 پرواز روزانه و 400 پرواز هفتگی به 19 مقصد داخلی و 6 مقصد خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان انجام می گردد.

فرودگاه اصفهان به عنوان پشتیبان فرودگاه های کشور عمل می نماید و میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و راهنمایی شده در طول سال است.

منبع: کجارو / خبرگزاری آریا
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1954

به "تور دوحه: راه اندازی خط پروازی اصفهان ، دوحه در بهمن ماه سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دوحه: راه اندازی خط پروازی اصفهان ، دوحه در بهمن ماه سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید