شهربانو منصوریان: مدال طلایم را به پسرم تقدیم می کنم، چین تحت تاثیر قدرت ووشوی ایران قرار گرفته

به گزارش ایران عکس، این مدال طلا را به پسرم تقدیم می کنم که در مدتی که به جهان آمده خیلی کم وقت کردم او را ببینم. به خاطر سختی هایی که کشیدم مستحق مدال طلا بودم و حالا احساس می کنم زحماتم به ثمر نشسته است.

شهربانو منصوریان: مدال طلایم را به پسرم تقدیم می کنم، چین تحت تاثیر قدرت ووشوی ایران قرار گرفته

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان گفت: مدال طلای مسابقات جهانی ووشو را به پسرم تقدیم می کنم.

شهربانو منصوریان در گفت وگو با میزان، در مورد کسب مدال طلا در رقابت های ووشوی قهرمانی جهان گفت: کسب مدال طلا همواره خوشایند است و پس از سه ماه و نیم تمرین و کوشش به قهرمانی رسیدم. مسابقات جهانی سختی های خاص خودش را دارد و خوشحالم که توانستم روی سکوی نخست قرار بگیرم.

وی اضافه نمود: این مدال طلا را به پسرم تقدیم می کنم که در مدتی که به جهان آمده خیلی کم وقت کردم او را ببینم. به خاطر سختی هایی که کشیدم مستحق مدال طلا بودم و حالا احساس می کنم زحماتم به ثمر نشسته است.

ملی پوش ووشوی بانوان با اشاره به اینکه تیم بانوان هم پای مردان در ساندا مدال آور بوده، توضیح داد: درگذشته در تمام بخشها از مربیان چینی استفاده می کردیم اما حالا می بینیم که مربی ایرانی هم نتایج خوبی کسب می کنیم. در بخش مردان حسین اوجاقی توانایی فنی خود را در مربیگری ثابت نموده بود و حالا راضیه طهماسبی در تیم بانوان عملکرد درخشانی داشته و با این شرایط دیگر به مربی چینی نیازی نداریم.

منصوریان در سرانجام اعلام نمود: بدون تردید در تمام بخش ها با چین برابری می کنیم و حتی از آنها بهتر هستیم و این موضوع باعث شده تا ووشوی چین تحت تاثیر قدرت ایران قرار بگیرد. ما یک تیم متحد هستیم و برای موفقیت ووشوی کشورمان کوشش می کنیم و امیدوارم روند موفقیت های ما ادامه داشته باشد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 401

به "شهربانو منصوریان: مدال طلایم را به پسرم تقدیم می کنم، چین تحت تاثیر قدرت ووشوی ایران قرار گرفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهربانو منصوریان: مدال طلایم را به پسرم تقدیم می کنم، چین تحت تاثیر قدرت ووشوی ایران قرار گرفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید