صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند

به گزارش ایران عکس، صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امروز شاهد غرور، غیرت و هویت ایرانی بودیم و مردم ایران در آینده باز هم شاهد درخشش جوانانشان خواهند بود.

صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند

به گزارش ایران عکس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری در مراسم استقبال از کاروان ورزشی ایران در المپیک جوانان آرژانتین گفت: امروز صحنه غرور، غیرت و هویت ایرانی را شاهد بودیم و ان شاءالله ایرانیان شاهد خواهند بود که جوانانشان در آینده مثل این المپیک در آرژانتین باز هم می درخشند.

صالحی امیری موفقیت های جوانان ایران در المپیک جوانان را حاصل سه عامل مهم دانست و گفت: عامل اول خودباوری است که جوانان ایرانی نشان داده اند هر جا که اراده کردند؛ کارهای بزرگی انجام داده اند.

وی عامل دوم را وحدت بین ارکان ورزش کشور دانست و اضافه کرد: وحدت و وفاق و همدلی بین وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، فدراسیون ها و رسانه ها امروز بیش از هر زمان دیگری است که جای خوشحالی دارد.

رئیس کمیته ملی المپیک اضافه کرد: سومین عامل هم به اعتقاد بنده احساس مردمی بودن ورزشکاران است. اینکه ورزشکار خودش را از مردم می داند و مردم نیز با هر پیروزی او خوشحال می شوند، عامل بسیار اثرگذاری در موفقیت های تیم های ورزشی است.

وی تاکید نمود: برای این مسابقات ورزشکاران و همه همکاران ما در وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، کادر سرپرستی و فدراسیون ها همه ظرفیت های خود را به کار گرفتند و توانستند در بازی هایی که کشورهای زیادی با امکانات گسترده حضور داشتند، این ارتقا قابل توجه را نسبت به دور قبل کسب و 17 پله صعود نمایند و من از این بابت به ملت و جامعه بزرگ ورزش ایران تبریک می گویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 76

به "صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید