عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران

به گزارش ایران عکس، عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران این بازار را با تراکم عرضه رو به رو نموده است؛ به گونه ای که این گروه از آپارتمان ها در بازار مسکن شهر تهران، بویژه در نیمه شمالی و مرکزی پایتخت با فراوانی قابل ملاحظه ای رو به رو شده است.

عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن یعنی چه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله ی دلتا آنالیز های میدانی از میزان و قیمت آپارتمان های 100 متری عرضه شده در بازار مسکن تهران همچنین حاکی است که این گروه آپارتمان ها در چهار سطح گران قیمت، قیمت متعارف و قیمت مناسب، فروش با شرایط مناسب یا اکازیون (ارزان تر از عرف قیمت آپارتمان در منطقه مورد نظر) وجود دارند.

عرضه مناسب آپارتمان های 100 متری نوساز در مناطق مختلف پایتخت باعث شده است که متقاضیان خرید این واحدها بتوانند با اندکی جست و جو، آپارتمانی را خریداری نمایند که هم زمان ساخت کمتری دارند یا نوساز هستند و از شرایط مناسب قیمتی نیز بهره مندند.

آپارتمان های 100 متر مربعی در سبد تقاضای خانه اولی های پر درآمد یا افرادی قرار گرفته است که قصد دارند آپارتمان خود را با متراژهای کوچک تر از 100 متر مربع با آپارتمان عظیم تر از 100 متر مربع تعویض نمایند.

هم اکنون میزان عرضه آپارتمان نوساز درحالی در بازار فروش فراوان و مطلوب است که این فراوانی در بازار فروش واحدهای کوچک و میان متراژ کمتر دیده می گردد.

  • آیا به نظر شما عرضه انبوه آپارتمان های نوساز 100 متری می تواند تاثیری در بازار مسکن تهران و رونق بازار مسکن (به طور کلی) داشته باشد؟
منبع: پیام دلتا
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 863

به "عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید