غفاری به اسم سرپرست سازمان امور دانشجویان منصوب شد

به گزارش ایران عکس، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم را با حفظ سمت به اسم سرپرست سازمان امور دانشجویان ایران معرفی منصوب کرد.

غفاری به اسم سرپرست سازمان امور دانشجویان منصوب شد

به گزارش منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری عصر امروز (شنبه 22 خرداد) در جلسه شورای معاونان وزارت علوم غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم را با حفظ سمت به اسم سرپرست نو سازمان امور دانشجویان ایران معرفی کرد.

وزیر علوم در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، با اشاره به اقدامات ارزشمندی که در دوره مدیریت مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سابق سازمان امور دانشجویان ایران در این سازمان اجرا شده است، اظهار کرد: قطعاً دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از برنامه ریزی ها و هماهنگی های ارزشمند ستادی و حمایت ها و پشتیبانی هایی که در دوران مدیریت دکتر صدیقی رخ داده بهره مند بودند و این خدمات منشا آثار پربرکتی در خانواده آموزش عالی بوده و خواهد بود.

غلامی با ابراز امیدواری از ارتقا و بهبود خدمات در عرصه آموزش عالی، گفت: خدمات ارزشمند قابل ملاحظه ای در سازمان امور دانشجویان اجرا شده است که از آن جمله می توان به خدمات دهی آنلاین به دانشجویان و از همه مهمتر ارزشیابی مدارک تحصیلی به صورت الکترونیکی اشاره نمود که در راستای توسعه دولت الکترونیک اجرا شده است.

او با تاکید بر ضرورت تداوم برنامه ها طبق برنامه ریزی اجرا شده قبلی در سازمان امور دانشجویان تاکید نمود: باید تمام کوشش ها با فرض اینکه سال تحصیلی آینده آموزش دانشجویان حضوری خواهد بود، انجام شود. هر چند دانشگاه ها می توانند 30 تا 50 درصد آموزش ها در بعضی رشته های تحصیلی را بر اساس دستاورد هایی که در آموزش الکترونیک داشته اند ادامه دهند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه با آرزوی موفقیت برای صدیقی گفت: برای ایشان از حدود دوسال پیش شرایطی برای استفاده فرصت مطالعاتی پیش آمده بود که حق طبیعی هر استاد دانشگاهی است که از آن استفاده کند، اما به علت احتیاجی که مجموعه به خدمات ایشان داشت با صبوری این زمان را به تاخیر انداختند تا مدت بیشتری در خدمت آموزش عالی باشند؛ لذا جا دارد از ایشان بابت این همراهی و هم خدمات و مدیریت موثرشان تشکر و قدردانی کنم.

وزیر علوم در ادامه از غلامرضا غفاری هم به علت پذیرش این مسئولیت تشکر کرد و وی را با حفظ سمت به اسم سرپرست سازمان امور دانشجویان معرفی کر د.

مجتبی صدیقی هم در این جلسه با قدردانی از همکاران خود در سازمان امور دانشجویان و همکاری بخش های مختلف وزارت علوم گفت: بخش زیادی از آرامش آموزش عالی و دانشگاه ها به فعالیت سازمان امور دانشجویان و پاسخ گویی به موقع به احتیاج های دانشجویان بر می شود.

او اضافه کرد: حوزه خدمت سازمان امور دانشجویان بسیار وسیع است و علاوه بر خدمات رفاهی و دانشجویی، بعضی امور اموزشی مانند بورسیه و اعزام، دانش آموختگان، مشاوره و سلامت، تربیت بدنی، صندوق رفاه و فدراسیون ورزش های دانشگاهی و طیف وسیعی از امور را در برمی گیرد.

غفاری هم در این جلسه با قدردانی از کوشش ها و فعالیت های صدیقی گفت: از حسن نظر وزیر علوم برای سپردن سرپرستی سازمان امور دانشجویان در مدت به جامانده متشکرم و با اطمینان از اقدامات ضروری اجرا شده برای دانشجویان و همکاری مدیران و کارکنان این سازمان از خداوند برای موفقیت در این مدت توفیق آرزو می کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1773

به "غفاری به اسم سرپرست سازمان امور دانشجویان منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفاری به اسم سرپرست سازمان امور دانشجویان منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید