مالدینی: بوفون شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست

به گزارش ایران عکس، خبرنگاران: اسطوره فوتبال ایتالیا با تمجید از دروازه بان 37 ساله بیانکونری او را شایسته قهرمانی در مهمترین رقابت باشگاهی اروپا می داند.

مالدینی: بوفون شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، پائولو مالدینی در آستانه دیدار فردا شب (شنبه) فینال لیگ قهرمانان اروپا بین یوونتوس و بارسلونا به روزنامه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا گفت: در این بازی هوادار یووه هستم چون بعضی از دوستانم در این تیم بازی می نمایند. به نظر من بوفون شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست چون بهترین دروازه بان سه دهه اخیر و بازیکنی تأثیرگذار در دنیا فوتبال بوده است. جا ن لوئیجی همواره لبخند روی لبانش نقش بسته و انسانی آرام است. گاهی اوقات او به خاطر سنش مورد انتقاد قرار می گیرد ولی به نظرم او دروازه بان باتجربه ای است.

وی که با هشت حضور در فینال و پنج قهرمانی یکی از باسابقه ترین بازیکنان دنیا در رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست، توضیح داد: احساسی که در اولین قهرمانی ام در لیگ قهرمانان اروپا داشتم فوق العاده بود. برای رسیدن به این عنوان بازیکنان هر کاری که از دست شان برمی آید را باید انجام دهند چون معلوم نیست که یکبار دیگر تکرار گردد. من سابقه هشت حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا دارم جایی که باید با تمام توان ظاهر شوید و گام های بلندی برای قهرمانی بردارید.

مالدینی اضافه نمود: اگر تیم برای بازی فینال آماده نباشد تنش های بازی تأثیر منفی روی تیم خواهد گذاشت. داشتن مربی که مطمئن و با آرامش با بازیکنان صحبت کند و وجود بازیکنانی که در زمین نقش رهبر را دارند، خیلی مهم است. در برلین حضور بوفون، پیرلو و کارلوس توس برای یوونتوس خیلی مهم و حیاتی خواهد بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 492

به "مالدینی: بوفون شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالدینی: بوفون شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید