مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

به گزارش ایران عکس، این ساختمان 5 طبقه داشته و غیر از ماکت فوق العاده عظیم مجموعه، کلی چیز برای دیدن در آن وجود دارد. این ساختمان با تکنولوژی سطح بالا، شامل نمایشگرهای بزرگ و نمایشگاه های تعاملی همراه با افکت های صوتی، نوری و تصویری، جنبه های مختلف برنامه ریزی شهری شانگهای را به تصویر در می آورد. نمایشگاه های این مجموعه پر جزئیات بوده و اطلاعات بسیاری را از این که برنامه ریزان آینده، شانگهای را چگونه می بینند در اختیار گردشگران تور چین قرار می دهد. این شهر فوق العاده بزرگ همیشه همه چیز را با کمی تفاوت نسبت به بقیه انجام داده است و در این موضوع نیز از بقیه شهرها کمی جلوتر است.

مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

توسعه شهری یک موضوع داغ و مهم در تمام جهان است و در هر کشوری، ساکنان شهرها در مورد این موضع نگران هستند. داشتن نیم نگاهی به حال و آینده شانگهای در تور چین یک غذای فکری عالی برای شما ایجاد می کند. این بازدید همچنین یک تفریح عالی بوده و یک دید کلی نسبت به این شهر خاص چین به شما ارائه می دهد.

در مرکز این سالن، یک ماکت فوق العاده بزرگ از مرکز شهر شانگهای جای گرفته که کل طبقه را پوشانده است. این ماکت شرایط فعلی شانگهای و توسعه شهری این شهر در آینده را نشان می دهد. در کنار این ماکت چند پیاده روی مرتفع وجود دارند که کمک می کنند بتوانید این ماکت را از زاویه های مختلف ببینید. جزئیات این ماکت، خارق العاده است و به وضوح برنامه ریزی برای آینده شانگهای و چیزی که هم اکنون وجود دارد را نشان می دهد. بازدید از این ماکت همچنین یک معرفی خوب برای شانگهای بوده و به گردشگران تور چین یک دید عالی از شانگهای می دهد. خود ساختمان این مجموعه نیز بسیار جذاب است و شامل مکانهایی برای نمایشگاه های موقت است.

منبع مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1938

به "مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید