هر آنچه در 90 جنجالی دیشب گذشت

به گزارش ایران عکس، تابناک : برنامه نود شب گذشته بار دیگر و پس از دو هفته تعطیلی روی آنتن تلویزیون رفت. این برنامه یکی از جنجای ترین برنامه های 90 در چند ماه گذشته بود . در این برنامه از انتخابات فدراسیون فوتبال گرفته تا بحث جابجایی جام حذفی و دیدارهای روز پایانی فوتسال مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

هر آنچه در 90 جنجالی دیشب گذشت

در این برنامه همان گونه که پیش بینی شده بود، بیشتر وقت برنامه پیرامون حاشیه های انتخابات فدراسیون فوتبال و بحث بازنشسته بودن کفاشیان بود .

در ابتدای برنامه مختصری از نحوه انتخابات فدراسیون فوتبال از سال 85 مورد بررسی قرار گرفت و چگونگی تعلیق فوتبال ایران به نمایش گذاشته شد . در این قسمت اخبار قبل و بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال پخش شد و مجری 90 در این قسمت از فدراسیون فوتبال به عنوان یک نهاد غیر دولتی و مستقل نام برد. فردوسی پور به اخبار و مصاحبه های سال 85 که در نهایت منجر به تعلیق فوتبال ایران شد پرداخت و آنها را شبیه اتفاقات این روزها دانست.

در ضمنً مخمد فنایی کارشناس داوری برنامه نود بود .

لب خونی فردوسی پور در در برنامه90 !

در قسمتی از برنامه دیشب فردوسی پور تصویری چند ثانیه ای از مجمع روز 15 اسفند ماه را روی آنتن برد که سوال بر انگیز بود و ممکن است واکنش های زیادی را به همراه داشته باشد.

فردوسی پور تصویری از حمید سجادی،مهدی تاج و عزیز محمدی را نشان داد که سجادی خطاب به محمدی و تاج می گفت:بهش بگین که اون(کفاشیان) انتخاب نمی شه، اگر انتخاب بشه،باطل میشه.فردوسی پور این گفته ها را به صورت زیر نویس در حین پخش تصاویر،نشان داد ؟ و به نوعی لب خونی کرد !

در ادامه برنامه مشکلاتی از حضور طرفداران نفت آبادان در بوشهر و گلایه طرفداران شاهین از وضعیت این تیم در لیگ برتر به نمایش درآمد و جالب اینکه یکی از طرفداران این تیم لیگ فزونی گفت که به عشق شاهین اسم دخترش را شاهین گذاشته و همچنین گزارشی از آخرین وضعیت ورزشگاه حافظیه شیراز به نمایش درآمد که همچنان کچلی های مشهودی در وسط زمین مشاهده می شد.

دفاع فردوسی پور از شهرستانی ها !

حسن زاده رئیس کمیته انضباطی و رحیمی مدیر عامل سپاهان مهمانان تلفنی برنامه 90 بودند که در این بخش بحث در خصوص بخشش توزی بازیکن تراکتورسازی داغ بود. حسن زاده از این کار دفاع می کرد در حالی که مجری 90 و رحیمی نسبت به این که چرا بخشیده شدن بازیکن حریف خیلی دیر ابلاغ شده است، اعتراضاتی داشتند.

اولین مخالفت آشکار فدراسیون فوتبال با وزارت ورزش

فدراسیون جدید و تازه کار فوتبال ایران طی روزهای اخیر در اولین اقدام خود نظر وزارت ورزش در خصوص برگزاری دیدار فینال جام حذفی در ورزشگاه غدیر اهواز را وتو کرد.

فدراسیون نشینان که پیشنهاد وزارت ورزش را در ابتدا تایید کرده بودند بعد از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، این پیشنهاد را رد کرده و به مدیران باشگاه های استقلال و شاهین اعلام نمودند که دیدار فینال در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

درخشان: کرار آماده باشد در فینال بازی می کند

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر هم از احتمال برگزاری بازی فینال جام حذفی در ورزشگاه غدیر اهواز گله گذاری کرد.

حمید درخشان درپاسخ به این سوال مجری برنامه نود که آیا جاسم کرار بازی خواهد کرد یا خیر گفت: کرار در بازی آخر تیم در چند دقیقه ای که وارد زمین شد دچار مصدومیت شد و حضور وی در بازی فینال مبهم است.

چرا تلفن برنامه نود قطع شد ؟

عادل فردوسی پور در یکی از برنامه هایش پس از اینکه تلفن حسین جلالی یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون دوومیدانی قطع شد،گفت که این تلفن به طور خود جوش قطع شده است!

پس از این اظهار نظر بود که مدیر کل حقوقی وزارت ورزش به دلیل اینکه فردوسی پور این قطع ارتباط را به دخالت وزارت ورزش در انتخابات دوومیدانی مرتبط کرده است از شکایت علیه فردوسی پور به مراجع قضایی خبر داد.

اما عادل در برنامه خود در خصوص آن اظهار نظر و شکایتی که از او کرده اند حرف زد و گفت: منظور من به هیچ عنوان وزارت ورزش نبوده است،من فقط گفتم که این تلفن به صورت خود جوش قطع شد. حالا که این طور شد اجازه بدهید که من حقیقت را بگویم. آقای اصغر پورمحمدی مدیریت محترم شبکه سوم صلاح ندانستند که این ارتباط تلفنی ادامه داشته باشد.

کتک خوردن خبرنگار و دست شکسته !

در قسمتی از برنامه یک مصاحبه از اراک پخش که یک خبرنگار با دست شکسته گفت : تماشاگران اراکی موقع فیلمبرداری مرا کتک زدندو دوربین مرا برداشتند ...

در اواخر برنامه بازیهای مهم لیگ دسته اول به نمایش گذاشته شد ، همچنین از لیگ فوتسال گزارش جامعی تهیه و پخش شد . دست اندرکاران تیم شهید منصوری بر این باور بودند که در بازی پایانی تیم های فوتسال گیتی پسند با پرسپولیس تبانی کردند! و از سوی دیگر، مسئولان گیتی پسند عنوان کردند که چرا تیم فولاد ماهان اصفهان با ذخیره های خود مقابل شهید منصوری بازی کرد؟

در این قسمت صحبت هایی از سوی بازیکنان پرسپولیس نشان داده شد که از تماشاگران درباره بازی همزمان منصوری و فولاد ماهان می پریسیدند و از اینکه تعداد گل زیادی خورده اند و زمینه قهرمانی گیتی پسند را فراهم کرده اند، اظهار خوشحالی می کردند به طوری که دروزاه بان پرسپولیس گفت که اگر ما نمی خواستیم این طور نمی شد. از آن سو بازیکنان منصوری که قهرمانی را با تفاضل گل از دست داده بودند، به اقدام ناجوانمردانه حریف خود معترض بودند.

عباس ترابیان مهمان تلفنی برنامه 90 توضیحاتی در خصوص هفته پایانی لیگ فوتسال اعلام نمود و گفت: اگر صحبت های حیدریان که گفته بود بازیکنان پرسپولیس پول دریافتد صحت داشته باشد به شدت با آنها برخورد می کنیم هر چند برایم عجیب است که بخواهیم این مسائل را به تیم بزرگی مانند پرسپولیس ربط دهیم.

در قسمت پایانی تقوی و عراقی زاده سرپرستان تیم های منصوری قرچک و گیتی پسند روی خط آمده و در خصوص اتفاقات هفته پایانی لیگ برتر فوتسال صحبت های کردند. پس از صحبت های مجری برنامه 90 مبنی بر اینکه در قرچک فحش های بالای 25 سال داده می شود تقوی به وی گفت که هفته پایانی یکی از تلخ ترین روزهای فوتسال بود و من اتفاقات این هفته را به وجدان خودشان واگذار می کنم. مشکل این است که در فوتسال قدرت بین دو تا سه نفر تقسیم شده که آنها فوتسال را به بیراهه می برند.

تقوی همچنین گفت: کمیته فوتسال قانون گریزی کرده و حیدریان که از هر جهت برای ما قابل احترام است، در خصوص پول دریافت بازیکنان پرسپولیس صحبت هایی را مطرح کرده که باید نسبت به آن اقدام شود.

در این بین مجری 90 با اشاره به فساد حاکم بر فوتبال در کشورهای ایتالیا، چین و ترکیه از مسئولان فدراسیون خواست در صورتی که تبانی اینها در هفته پایانی اثبات شود تیم چهارم جدول عنوان قهرمانی را از آن خود کند که پاسخ تقوی به وی این بود که سر ما را با چاقویی که ترابیان تیز کرد، بریدند.

پرسش و پاسخ نظرسنجی

پرسش نظرسنجی این برنامه به انتخابات فدراسیون ربط داشت این بود که با توجه به احتمال تعلیق فوتبال در صورت تغییر شرایط موجود آیا با برکاری کفاشیان موافقید یا خیر ؟ که 64 درصد مردم، پاسخ خیر و 36 درصد دیگر پاسخ بلی دادند. بدین ترتیب مردم به برکناری کفاشیان نه گفتند!

منبع: برترین ها
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 363

به "هر آنچه در 90 جنجالی دیشب گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه در 90 جنجالی دیشب گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید