کسی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد، در کلان شهرها نمی توان برای قشر متوسط به پایین مسکن ساخت

به گزارش ایران عکس، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آنچه در شهر های مختلف به عنوان پیش پرداخت ثبت نام در طرح ملی مسکن معین شده، حداقلی است، گفت: فردی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد.

کسی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد، در کلان شهرها نمی توان برای قشر متوسط به پایین مسکن ساخت

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی ایران عکس به نقل از خانه ملت، درباره طرح ملی مسکن، گفت: طرح ملی مسکن به صورت واقعی و تقاضا محور پیش می رود و میزان عرضه و تقاضا در حدود 70 درصد شهر هایی که در این طرح شرکت کردند، منطبق است بنابراین وزارت راه و شهرسازی باید برای حدود 30درصد باقی مانده پروژه پیش بینی نموده و فراخوان دهد.

وی با بیان اینکه طرح ملی مسکن با توجه به احتیاج افراد واجد شرایط پیش بینی می گردد، اضافه نمود: اجرای طرح ملی مسکن در کلان شهر ها با معضل روبه رو است، زیرا زمین گران است و از سوی دیگر زمین دولتی وجود ندارد بنابراین نمی توان برای جامعه هدف، قشر متوسط به پایین مسکن ساخت. به منظور حل این مشکل در شهر های جدید و شهرک های اطراف پیش بینی های لازم انجام می گیرد.

عضو کابینه دوازدهم طرح ملی مسکن را نهضت دانست و اظهار کرد: طرح ملی مسکن ادامه دار خواهد بود تا جایی که به فراوری مسکن مناسب تبدیل گردد.

وزیر راه و شهرسازی درباره بعضی اعتراضات مبنی بر زیاد بودن میزان پیش پرداخت ثبت نام در طرح ملی مسکن، افزود: فردی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد و آنچه در شهر های مختلف به عنوان مبلغ اولیه برای ثبت نام در طرح ملی مسکن مشخص شده حداقلی بوده و متناسب با تمامی جوانب است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 612

به "کسی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد، در کلان شهرها نمی توان برای قشر متوسط به پایین مسکن ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی که به دنبال خرید مسکن است باید پول داشته باشد، در کلان شهرها نمی توان برای قشر متوسط به پایین مسکن ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید