2 جشنواره تئاتر در استان یزد برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، مجید جوادیان زاده پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره های تئاتر استان یزد گفت: شهر یزد سال جاری میزبان بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی یزد و دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی با عنوان چتر زندگی است.

2 جشنواره تئاتر در استان یزد برگزار می گردد

مدیرکل ارشاد استان یزد اعلام کرد: بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی یزد 14 تا 16 شهریور و جشنواره ملی تئاتر خیابانی اول تا چهارم آذر ماه برگزار می گردد.

وی اضافه نمود: جشنواره تئاتر استانی در یزد در راستای گسترش و توسعه این هنر انسان ساز و به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات نمایشی از طریق تأکید بر اجراهای عمومی و بازیابی و افزایش مخاطبان تئاتر و نیز رشد کیفی آثار نمایشی در جریان اجراهای متعدد همچنین معرفی بهترین آثار نمایشی به دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی تئاتر فجـر برگزار می گردد.

جوایان زاده اعلام نمود: جشنواره تئاتر استانی در یزد بر اساس اجرای عمومی سالانه و در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار خواهد شد.

وی همچنین در مورد دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی با عنوان چتر زندگی یادآور شد: این جشنواره با محوریت خانواده برپا می گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تاکید نمود: کوشش خواهیم کرد که میزبانی شایسته ای از جشنواره ملی تئاتر خیابانی در استان داشته باشیم زیرا معتقدیم یزد ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه تئاتر خیابانی دارد که برگزاری این جشنواره ها می تواند این ظرفیت ها را پویا کند.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "2 جشنواره تئاتر در استان یزد برگزار می گردد"

مشاور اجرایی مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان در اولین جشنواره گردشگری خربزه شهر گرگاب تاکید نمود: پرونده ثبت ملی مهارت کشت خربزه در مرکز استان اصفهان و در پهنه شهرستان شاهین شهر و میمه به ویژه در شهر تاریخی گرگاب تهیه و پس از تصویب در استان به شورای ثبت ملی آثار تاریخی کشور ارسال...

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: رقم طلاق در مشهد بالاست که نشان دهنده این است که گفت وگو در این شهر آسان نیست.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گیلان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان همزمان با روز مقاومت اسلامی در رشت برگزار می شود.

به "2 جشنواره تئاتر در استان یزد برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با 2 جشنواره تئاتر در استان یزد برگزار می گردد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید