شروع پروازهای ایرارمنیا به تهران

به گزارش ایران عکس، هواپیمایی ایرارمنیا پروازهای خود را در جهت تهران - ایروان - تهران شروع کرد. این پروازها روزانه بوده و زین پس مسافران ایرانی می توانند به صورت مستقیم در کمترین زمان و با مناسب ترین نرخ به شهر زیبای ایروان پرواز نمایند.

شروع پروازهای ایرارمنیا به تهران

شرکتی تقریباً نو پا در ارمنستان است که در سال 2015 تأسیس شده و با کد یاتا QN فعالیت های پروازی خود را شروع کرد. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه زوارتنوتس شهر ایروان قرار گرفته است. ناوگان هوایی ایرارمنیا را هواپیماهای بوئینگ تشکیل می دهند و این هواپیمایی به 10 مقصد آتن، فرانکفورت، پاریس و مسکو، کراسنودار، نووگراد، سنت پترزبورگ، کوروموچ، یکاترینبورگ و سوچی در روسیه پرواز دارد. ایرارمنیا در سال 2019 تهران را به عنوان عظیم ترین شریک تجاری خود قرار داده و پروازهایش را در راستا هوایی تهران - ایروان - تهران شروع کرد.

پروازهای ایرارمنیا هر روز در ساعت 12:30 از تهران به ایروان و در ساعت 9 از ایروان به تهران با هواپیماهای بوئینگ انجام می شوند. طول پرواز ا ساعت و 30 دقیقه محاسبه شده است.

جایگاه های پرواز تهران - ایروان همگی از نوع اکونومی می باشد. این جایگاه ها با رعایت استاندارهای بین المللی چیده شده اند و فضای باز را در اختیار مسافران قرار می دهند. مهمانداران هواپیمایی ایرارمنیا بسیار مجرب و خوش برخورد می باشند و در طول پرواز با میان وعده های بسیار جذاب از مسافران پذیرایی می نمایند.

میزان بار مجاز در هواپیمایی ایرارمنیا

با ایرارمنیا مسافران می توانند تا 25 کیلوگرم بار همراه خود داشته باشند و یک ساک 5 کیلوگرمی را به داخل کابین هواپیما ببرند. هر کیلو اضافه بار در این هواپیمایی 20.000 هزار تومان جریمه دارد. قوانین حمل بار در هواپیما ایرارمنیا همانند سایر شرکت های هواپیمایی ممنوعیت دارویی، اسلحه بدون مجوز و مواد قابل اشتعال را شامل می گردد همچنین همراه داشتن لوازم الکترونیکی عظیم، مایعات و غذاهای فاسدشدنی در پرواز ایرارمنیا ممنوع می باشد. البته کسانی که بلیط ایرارمنیا را خریداری می نمایند می توانند خود تهیه نموده و آن ها را با اطمینان به کارگو ایرارمنیا تحویل دهند.

پرواز ایرارمنیا در راستا تهران - ایروان - تهران

راستا پروازی کوتاه، احتیاج نداشتن به دریافت ویزا، تشابه آب و هوایی با ایران و جاذبه های گردشگری باعث شده تا بسیاری از ایرانیان را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب نمایند. به همین دلیل پروازهای ایر ارمنیا در راستا تهران - ایروان - تهران فعالیت خود را شروع کرد. این پروازها به صورت روزانه و مستقیم به مقصد ایروان انجام می شوند. از ویژگی پروازهای ایرارمنیا می توان به کیفیت بالای پرواز و قیمت بسیار ارزان آن اشاره نمود.

خرید بلیط هواپیما ایرارمنیا

آژانس هواپیمایی خبرنگاران نماینده فروش بلیط ایرارمنیا می باشد. شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما ایرارمنیا با شماره 88880000-021 تماس گرفته و یا به صورت حضوری به آدرس میدان ونک، نرسیده به چهارراه دنیا کودک، پلاک 53 مراجعه کنید. همچنین خرید اینترنتی بلیط ایرارمنیا به وسیله سایت آژانس هواپیمایی خبرنگاران به راحتی امکان پذیر می باشد.

مزایای خرید بلیط ایرارمنیا

پرواز مستقیم روزانه از تهران به ایروان و بالعکس

ارائه کترینگ رایگان در طول پرواز

امکان همراه داشتن حیوانات خانگی در طول پرواز

خرید بلیط ارمنستان به بهترین نرخ پروازی

منبع: ستاره ونک
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 941

به "شروع پروازهای ایرارمنیا به تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پروازهای ایرارمنیا به تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید