ادامه اجرای طرح ملی بخشودگی جرائم بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت در بیمه پاسارگاد

به گزارش ایران عکس، شرکت بیمه پاسارگاد طرح بخشودگی 100 درصدی جرائم بیمه نامه شخص ثالث ویژه موتورسیکلت را از تاریخ 15 آبان تا 30 اسفند ماه 1399 در سراسر کشور اجرایی نموده است.

ادامه اجرای طرح ملی بخشودگی جرائم بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت در بیمه پاسارگاد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد؛ براساس گزارش های دریافتی، با هدف گسترش فرهنگ بیمه و با توجه به قانون اجباری بیمه شخص ثالث و الزام دارندگان وسایل نقلیه به اخذ این بیمه نامه، در راستای ایجاد پوشش همگانی برای دارندگان وسایل نقلیه با رعایت ضوابط و محدودیت های تکلیفی این قانون، صندوق تأمین خسارت های بدنی امکان پوشش همگانی بیمه نامه شخص ثالث را با رعایت جنبه های مالی برای دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه نامه در اقصی نقاط کشور به عنوان طرح ملی بخگرددگی 100 درصدی جرائم بیمه نامه شخص ثالث ویژه موتور سیکلت مهیا نموده است.

مالکان و دارندگان موتورسیکلت ها فاقد بیمه نامه در سراسر کشور می توانند با مراجعه به واحدهای صدور و شبکه فروش بیمه پاسارگاد از این امکان بهره مند شوند. این طرح تا انتها امسال در سراسر کشور جهت توسعه و ترویج فرهنگ بیمه و بخگرددگی جریمه موضوع بند (ب) ماده 24 قانون بیمه شخص ثالث اجرایی می گردد. لازم به ذکر است شرکت بیمه پاسارگاد این طرح را از تاریخ اول تیر تا 31 شهریور ماه 1399 (به مدت سه ماه) در سراسر کشور اجرایی نموده بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1336

به "ادامه اجرای طرح ملی بخشودگی جرائم بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت در بیمه پاسارگاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اجرای طرح ملی بخشودگی جرائم بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت در بیمه پاسارگاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید