اندیشکده روسیه: فشارها تاثیر چندانی بر زندگی مردم ایران نداشته است

به گزارش ایران عکس، ایرنا نوشت: اندیشکده شورای امور بین الملل روسیه در مقاله ای به تحریم های یکجانبه و فشارهای مالی ظالمانه آمریکا بر ایران اشاره نموده و نوشت که با وجود فشار تحریمهای واشنگتن، امید به زندگی در ایران حفظ شده و این فشارها تاثیر چندانی بر زندگی مردم این کشور نداشته است.

اندیشکده روسیه: فشارها تاثیر چندانی بر زندگی مردم ایران نداشته است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

الکساندر کوزنتسف استاد دانشگاه روابط بین الملل مسکو وابسته به وزارت خارجه روسیه امروز (پنجشنبه) در مقاله ای که در سایت اندیشکده شورای امور بین الملل این کشور (اندیشکده نزدیک به مراکز تصمیم ساز روسیه) نوشت: ایرانی ها با وجود فشار تحریمهای ظالمانه آمریکا، دیدگاه مثبتی در خصوص آینده و پیشرفت و ترقی کشورشان دارند.

در این مقاله به امکان تحولات مثبت در ایران اشاره شده است که در آینده در عرصه های سیاسی و مالی ممکن است، رخ دهد.

نویسنده مقاله اظهار داشت: اکثریت مردم ایران همچنان به ارزش های معنوی و روحانی توجه دارند و با وجود فشار تحریمهای آمریکا، به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتماد دارند و به معیارهای دین اسلام پایبند هستند.

در مقاله اندیشکده شورای امور بین الملل روسیه آمده است: مردم ایران می خواهند تا شرایط کشورشان در درازمدت با ثبات باشد و اصولی که جامعه بر آن پایدار شده، تغییر نکند.

کوزنتسف نوشت: تکیه بر ارزش های معنوی، در وهله اول احساس افتخار و غرور به میراث تاریخی و مذهبی و سنت های فلسفی ایران امکان می دهد که تحولاتی که در عرصه سیاسی این کشور رخ می دهد به صورت نرم و برنامه ریزی شده باشد و از چارچوب های مشخص شده، خارج نشود.

در این مقاله همچنین به فشارهای مالی و تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران اشاره شده که به بهانه های واهی و بدون تایید شورای امنیت سازمان ملل وضع شده تا به زعم کاخ سفید، اعتراضات مردم ایران را برانگیزد و واشنگتن بتواند از این رهگذر به اهداف سیاسی و منطقه ای خود و همراه کردن دولت ایران با سیاست های توسعه طلبانه اش دست یابد.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1270

به "اندیشکده روسیه: فشارها تاثیر چندانی بر زندگی مردم ایران نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندیشکده روسیه: فشارها تاثیر چندانی بر زندگی مردم ایران نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید