بایرن 5 - 2 ماینتس؛ آن ها را عصبانی نکنید!

به گزارش ایران عکس، بایرن مونیخ با بازگشتی فوق العاده پیروز شد 2-5 ماینتس را مغلوب کند.

بایرن 5 - 2 ماینتس؛ آن ها را عصبانی نکنید!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بایرن مونیخ در شبی که در نیمه اول دو بار دروازه خود را باز شده دیده بود، در نیمه اول عملکردی درخشان داشت و با به ثمر رساندن پنج گل پیروزی بزرگی برابر ماینتس به دست آورد.

بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و لروی سانه در دقیقه هشت فرصت داشت گل اول تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی او توسط دروازه بان ماینتس مهار شد. دقایقی بعد و روی پاس کورنتین تولیسو بود که سرژ گنابری درون محوطه ماینتس صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 32 این ماینتس بود که بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی پاس بلند لاتزا از زمین خودی، تعادل ژروم بواتنگ بهم خورد تا بورکارت در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه زیبا و دقیق دروازه بایرن مونیخ را باز کند.

دقایقی بعد بایرن مونیخ خیلی سریع می توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه محکم رابرت لواندوفسکی از درون محوطه در آستانه ورود به دروازه با مهار سنگربان ماینتس همراه شد.

در دقیقه 40 کوایسن با تغییر جهت و ضربه پای راست خود فرصت خوبی برای زدن گل دوم ماینتس داشت، اما این بار مانوئل نویر دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه 45 ماینتس به گل دوم دست یافت. روی ارسال بروسینسکی از یک موقعیت ایستگاهی، الکساندر هاک با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند تا ماینتس با فزونی 0-2 راهی رختکن گردد.

بایرن مونیخ نیمه دوم را هجومی آغاز نموده و خیلی سریع به گل رسید. ضربه سر لواندوفسکی در دهانه دروازه با اثرگذاری جاشوا کیمیچ همراه شد و اختلاف به حداقل رسید.

اما بایرن مونیخ در دقیقه 56 به گل دوم هم دست یافت. لروی سانه پشت محوطه در عرض حرکت نموده و با یک ضربه فنی و دقیق به گوشه دروازه پیروز شد گل دوم را نیز به ثمر برساند.

اما در دقیقه 70 بازگشت بایرن مونیخ کامل شد. در شلوغی محوطه جریمه، ضربه نیکلاس سوله به یکی از بازیکنان ماینتس برخورد نموده و بعد از تغییر جهت وارد دروازه این تم شد.

اما در دقیقه 76 این بار بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شد تا رابرت لواندوفسکی نیز نام خود را به فهرست گلزنان بایرن مونیخ در این ملاقات اضافه کند.

اما دقایقی بعد و روی ارسال توماس مولر بود که لواندوفسکی این بار با یک ضربه والی تماشایی پیروز شد برای پنجمین بار دروازه ماینتس را باز کند و در نهایت بایرن مونیخ 2-5 ماینتس را مغلوب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1426

به "بایرن 5 - 2 ماینتس؛ آن ها را عصبانی نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن 5 - 2 ماینتس؛ آن ها را عصبانی نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید