تاکید بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان لرستان

به گزارش ایران عکس، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، تاکید بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان لرستان صورت گرفت.

تاکید بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان لرستان

احمدرضا دالوند، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در حاشیه سومین جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی با اشاره به اینکه 12 کمیته برای این ستاد تشکیل و برای هر کدام تکالیفی معین شده، اظهار کرد: متولی کمیته ها گزارشی از اقدامات خود ارائه دادند و برای مسائلی که وجود داشت راهکارهای لازم ارائه شد.

وی مهمترین موضوعات این ستاد را هماهنگی بین دستگاه ها و بعد نظارتی آن مطرح کرد و اضافه نمود: با هماهنگی بیشتر بین دستگاه ها گروه های نظارتی تشکیل گردد و فرآیند اجرای کار را در این مدت کنترل نمایند تا مسائل را مرتفع گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان توضیح داد: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته این ستاد با آمادگی لازم بتواند بیشترین خدمات را از لحاظ کمی و کیفی به میهمانان نوروزی ارائه دهد.

دالوند با اشاره به تکالیفی که شهرداری ها و دستگاه های خدمات رسان در این ستاد برعهده دارند، اعلام کرد: با توجه به زمان معین شده برای شهرداری خرم آباد و راهداری استان لازم است طی چند روز آینده اقدامات لازم را به منظور ساماندهی و زیباسازی ورودی های استان خصوصا خرم آباد به خاتمه برسانند.

وی نظارت و کنترل مراکز گردشگری لرستان را ضروری دانست و اضافه نمود: بهتر است از ظرفیت دهیاری ها در این منطقه ها استفاده کنیم، بعلاوه مدیران این ستاد در تمامی ساعات شبانه روز باید آمادگی لازم را داشته باشند.

منبع: همگردی
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 2067

به "تاکید بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بر لزوم نظارت و کنترل مراکز گردشگری استان لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید