خبرنگاران شانس پیروزی ترامپ بر بایدن کاهش یافته است

به گزارش ایران عکس، تهران- خبرنگاران- نتایج نظرسنجی شبکه سی ان ان نشان از کاهش درصد پیروزی دونالد ترامپ در برابر جو بایدن رقیب اصلی وی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا می دهد.

خبرنگاران شانس پیروزی ترامپ بر بایدن کاهش یافته است

به گزارش شامگاه سه شنبه فاکس نیوز، نظرسنجی ملی جدید حاکی از آن است که میزان اعتبار دونالد ترامپ در حال کاهش است و اگر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار بود امروز (سه شنبه) برگزار گردد، جو بایدن ترامپ را در انتخابات کنار میزد.

براساس نظرسنجی شبکه سی ان ان، میزان اعتبار ترامپ در میان مردم آمریکا به 38 درصد رسیده و این میزان اعتبار 7 درصد از نظرسنجی پیشین سی ان ان که در اوایل ماه مه (اواسط اردیبهشت) برگزار گردید، کمتر است.

نتایج نظرسنجی همچنین نشان می دهد که میزان عدم تایید ترامپ از 51 درصد به 57 درصد افزایش یافته است.

شبکه سی ان ان تاکید می نماید که درصد اعتبار بایدن رقیب اصلی ترامپ در انتخابات 2020 آمریکا افزایش یافته و هم اکنون میزان اعتبار بایدن نسبت به ترامپ با 14 درصد اختلاف بیشتر به 55 در مقابل 41 درصد رسیده است.

با انتشار نظرسنجی شبکه سی ان ان در خصوص کاهش اعتبار و پیروزی ترامپ در انتخابات، رییس جمهوری آمریکا سریعا در خصوص این نظرسنجی در شبکه توییتر واکنش نشان داد و مثل همواره گزارشات سی ان ان را دروغ و جعلی خواند.

ترامپ در حالی درصدد جعلی نشان دادن نظرسنجی شبکه سی ان ان است که نظرسنجی اخیر شبکه فاکس نیوز نیز نشان از پیروزی بایدن در برابر ترامپ در ایالت های ویسکانسین و آریزونا می دهد.

با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، برآورد ها درباره انتخاب معاون ریاست جمهوری این کشور نیز شروع شده و نشریه آمریکایی هیل، نام کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه وقت در زمان ریاست جمهوری جورج بوش را در صدر فهرستی متشکل از یازده سیاستمدار زن برای معاونت جو بایدن (در صورت پیروزی در انتخابات) قرار داده است.

جو بایدن، 78 ساله یکی از مسن ترین نامزدهای ریاست جمهوری است که توانست با کسب دو هزار و 11 رای هئیت نمایندگان، از حد نصاب یکهزار و 991 آرا، نامزد واجد شرایط از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گردد.

بایدن از سال 2009 تا 2017 بعنوان چهل و هفتمین معاون رئیس جمهوری آمریکا در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما بود.

انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا خواهد بود که قرار است در 3 نوامبر 2020 (13 آبان 1399) برگزار گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1058

به "خبرنگاران شانس پیروزی ترامپ بر بایدن کاهش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شانس پیروزی ترامپ بر بایدن کاهش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید