خبرنگاران نتایج دور نخست رقابت های والیبال لیگ دسته اول ایران در گرگان

به گزارش ایران عکس، گرگان - خبرنگاران - دور نخست مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال لیگ دسته اول باشگاه های ایران عصر و شامگاه پنجشنبه با برگزاری چهار مسابقه در گرگان برگزار گردید.

خبرنگاران نتایج دور نخست رقابت های والیبال لیگ دسته اول ایران در گرگان

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال لیگ دسته اول باشگاه های ایران تیم های پاس گلستان، مس رفسنجان، عقاب ملل اردبیل و ایران شید چالوس حریفان خود را شکست دادند.

در اولین مسابقه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان تیم ایران شید چالوس با نتیجه 3 بر 2 برابر تیم طرفدار تهران به پیروزی رسید.

تیم چالوس در این مسابقه در دست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 18، 25 بر 23 و 17 بر 15 از حریف جلو افتاد اما در دست های اول و چهارم نتیجه را 23 بر 25 و 21 بر 25 واگذار کرد.

در دومین مسابقه برگزار شده در همین سالن تیم پاس گلستان در 3 دست متوالی و با نتایج 26 بر 24، 25 بر 23 و 25 بر 21 از سد حریفش تیم فولاد نیشابور خراسان رضوی عبور کرد.

همچنین در 2 مسابقه برگزار شده در سالن شهید گرزین شرکت گاز گرگان، تیم های مس رفسنجان و عقاب ملل اردبیل با نتایج مشابه 3 بر 1 مقابل تیم های زنده یاد باقرزاده بابلسر و سروقامتان همدان به پیروزی رسیدند.

تیم رفسنجان در دست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 18، 25 بر 22 و 25 بر 18 به پیروزی رسید اما دست سوم را با حساب 23 بر 25 به بابلسر واگذار کرد.

تیم اردبیل هم پس از واگذاری دست اول با نتیجه 22 بر 25 به همدان در دست های دوم تا چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 14، 25 بر 23 و 25 بر 20 پیروز میدان شد.

تیم های حاضر در رقابت های والیبال دسته یک کشور روز آدینه استراحت خواهند داشت و دور دوم مسابقات شنبه با برگزاری مجدد بازی های امروز پیگیری خواهد شد.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری رقابت های لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور تیم های مرحله نیمه نهایی باید برنده 2 مسابقه از 3 رقابت در مقابل هم باشند تا جواز حضور در مرحله نهایی را کسب نمایند.

بر همین اساس در بازی های روز شنبه اگر چهار تیم برنده دور نخست در برابر حریفان خود پیروز شوند به مرحله نهایی را خواهند یافت و در صورت مغلوب شدن تکلیف تیم راه یافته به مرحله نهایی روز دوشنبه و در بازی سوم تعیین خواهد شد.

تیم والیبال پاس گلستان در رقابت های دور مقدماتی بدون باخت و با 16 برد متوالی به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1484

به "خبرنگاران نتایج دور نخست رقابت های والیبال لیگ دسته اول ایران در گرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نتایج دور نخست رقابت های والیبال لیگ دسته اول ایران در گرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید