شماره زمستانه مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد

به گزارش ایران عکس، شماره زمستان (Volume 8, Issue 1, Winter 2021) مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

شماره زمستانه مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، شماره زمستان (Volume 8, Issue 1, Winter 2021) مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد. در این شماره 9 مقاله (یک مقاله مروری و 8 مقاله اصیل) در زمینه های نانوپزشکی، زیست شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی از محققین از دانشگاه های مختلف ایران به چاپ رسیده است.

گفتنی است که مجله Nanomedicine Journal به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری داروئی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می گردد. این مجله به صورت فصلنامه بوده و تا به امروز هفت جلد مشتمل بر 30 شماره که حاوی 224 مقاله اصیل و 33 مقاله مروری است، در آن چاپ شده است.

مجله Nanomedicine Journal توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزرات بهداشت، در پایگاه ESCI نیز نمایه می گردد. در ادامه لیست پایگاه هایی که مجله نانومدیسین در آن ها نمایه می گردد، آورده شده است:

Web of Science - ESCI

Chemical Abstracts Service) CAS)

Islamic World Science Citation Database) ISC)

EBSCO

Medical-Journals-Links) MJL)

DOAJ

Magiran

IrMedex

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضای محترم هیات علمی، محققین و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می نماید. در مجله NMJ سعی شده است تا فاصله بین دریافت تا پذیرش مقاله بسیار کوتاه (حداکثر یک ماه) باشد. علاقه مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://nmj.mums.ac.ir مراجعه کنند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن به وسیله پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.

شایان ذکر است، براساس آیین نامه حمایت تشویقی ستاد فناوری نانو، در صورت چاپ مقاله در مجله NMJ و تأیید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، مبلغ ده میلیون ریال حمایت تشویقی تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1501

به "شماره زمستانه مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره زمستانه مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید