معادله پیچیده گرو و استقلال و ناراحتی شفر

به گزارش ایران عکس، مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال استقلال از رفتارهایی که با او شده، ناراحت است.

معادله پیچیده گرو و استقلال و ناراحتی شفر

به گزارش خبرنگار ورزشی ایران عکس ، الحاجی گرو، مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال استقلال با وجود اینکه در دیدار برابر استقلال خوزستان از ابتدا بازی کرد و نمایش نسبتاً خوبی داشت، در بازی با صنعت نفت آبادان 90 دقیقه روی نیمکت نشست و به میدان نرفت. وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از خاتمه بازی با صنعت نفت در مورد دلایل بازی نکردن او گفت: به دلیل اتفاقاتی که در گذشته برای گرو افتاده بود، صبح امروز با من صحبت کرد و گفت احساس خوبی ندارد. اگر میلاد زکی پور کارت زرد نمی گرفت، شاید گرو به بازی می آمد، اما چون در بازی بعدی باید به میثم تیموری بازی بدهیم، او را به بازی آوردیم تا کمی روحیه بگیرد.

ماجرا این است که گرو پس از بازی با استقلال خوزستان انتظار داشت که از سوی طرفداران استقلال حمایت گردد، اما نه تنها حمایت نشد، بلکه انتقادهای زیادی از او صورت گرفت. مهاجم نیجریه ای که انتظار چنین رفتاری را نداشت و برای اینکه مقابل تماشاگران در استادیوم آزادی قرار نگیرد، از شفر خواست که از ابتدا به میدان نرود. او در تمرینات استقلال نیز به بازیکنان گفته که خوشحال نیست و از روحیه پایینی برخوردار است. گرو خیلی سعی نموده که خودش را نشان بدهد، اما ناموفق بوده است. او در یکی از تمرینات استقلال پیغام هایی را که برخی افراد در صفحه شخصی اش برای او ارسال نموده اند به هم بازی ها و مربیان استقلال نشان داده و اینکه چه رفتارهایی با او شده است. بازیکنان به او گفته اند که انتقادها در ایران طبیعی است و نباید ناراحت باشد، اما مهاجم نیجریه ای استقلال پاسخ داده که انتقادها از او منصفانه نبوده است. گرو همچنین در رابطه با مسائل دیگر با وینفرد شفر صحبت نموده که باعث ناراحتی سرمربی آلمانی استقلال شده است.

شفر در این رابطه در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان گفته بود: کارهایی که با گرو صورت گرفته است، خوب نیست. گرو انسان بسیار خوبی است و در تمرینات با صد درصد وجودش کار می نماید. او استقلال را خیلی دوست دارد و هر هفته بهتر می گردد. او هفته گذشته گل نزد، اما پاس خوبی به روح الله باقری داد. کارهایی که در خصوص گرو شده است را در کنفرانس های بعدی خواهم گفت. من تا به حال ندیده ام اتفاقاتی را که برای گرو افتاده است، برای بازیکنان دیگر رخ بدهد. من مانند یک پدر دست گرو را می گیرم.

به گزارش ایران عکس، اینها بخشی از مسائل گرو بوده و هر روز صحبت های زیادی در خصوص جدایی او در نیم فصل می گردد. او در استقلال تنها یک بار موفق به گلزنی شده که این گل در جریان بازی نبوده است. با این وجود، یکی دو تیم داخلی به او پیشنهاداتی داده اند و شاید گرو در نیم فصل دوم تصمیم دیگری بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 102

به "معادله پیچیده گرو و استقلال و ناراحتی شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معادله پیچیده گرو و استقلال و ناراحتی شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید