موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم

به گزارش ایران عکس، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تمجید از پزشکان، پرستاران و سایر کارکنانی که درگیر مبارزه با ویروس کرونا در کشور هستند، از مردم درخواست کرد که رعایت بهداشت و ماندن در خانه های خود به قطع کردن چرخه منحوس کرونا یاری نمایند.

موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه بین الملل ایران عکس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی کوتاه از مردم خواست که با رعایت توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه های خود اجازه ندهند که بار اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان افزوده گردد.

موسوی در این یادداشت نوشت:امروز حسب ضرورت در جلسه ای کرونایی بودم که از ابتدا باید ماسک و دستکش می پوشیدم؛ از همین ماسک های نازک و معمولی! در طول دو ساعت جلسه شاید 10 بار از شدت اذیت شدن در نفس کشیدن و گرما ناگزیر شدم ماسک را در بیاورم یا نیمه بپوشم (البته دور از چشم بقیه و تقلب طور!) همان جا یاد پزشکان و پرستاران و پرسنل بیمارستان ها افتادم که ساعت های متمادی با لباس مخصوص و ماسک های چندلایه عاشقانه مشغول خدمت بی منت به همنوعان خود هستند. به غیرت و تعهد و عشق آنها به هموطنان خود درود می فرستم و دستشان را می بوسم. حداقل قدردانی ما از این جان بر کفان راه سلامت رعایت توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه است تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم و چرخه انتقال این ویروس منحوس را قطع کنیم و #کرونا-را-شکست-دهیم!

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 756

به "موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم" امتیاز دهید

1 کاربر به "موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید