نشان زاده: از داخلی سازی های اجرا شده رضایت نزدیک به 100 درصدی داریم

به گزارش ایران عکس، مدیرعامل پتروشیمی اروند با ابراز رضایت کامل از نتیجه اعتماد اجرا شده به شرکت های ایرانی برای داخلی سازی گفت: اتکا به دانش بومی و حمایت از جوانان نه تنها باعث خودکفایی در صنعت پتروشیمی می گردد، بلکه در شرایط سخت تحریمی باعث قطع وابستگی به کشورهای خارجی شده و از خروج مقادیر قابل توجهی ارز از کشور جلوگیری نموده است.

نشان زاده: از داخلی سازی های اجرا شده رضایت نزدیک به 100 درصدی داریم

پتروشیمی اروند با شش شرکت دانش بنیان و فراوریکننده ایرانی تفاهم نامه هایی به ارزش بیش از هزار میلیارد ریال منعقد کرد.

این پتروشیمی با شرکت آتیه پردازان ظهور تفاهم نامه ای با موضوع پوشش دهی مجدد آند و کاتد امضا کرد وهمچنین با مهرتاش سپاهان برای امولسیفایر H60 ، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

امضای تفاهم نامه با نوین کامپوزینت با موضوع GRP ،با شرکت فوکار پارت آرین با موضوع تامین قطعات Liquid, Ring و Compressor، با شرکت پترو کیمیا با موضوع احیای آلفا سلولز و همچنین با شرکت یورو اسلات پارس با موضوع قطعات داخلی تاورها هم بین شرکت پتروشیمی اروند و این شرکت ها در این نمایشگاه انجام شد.

حسن نشان زاده در مراسم انعقاد این تفاهم نامه، تجارب به دست آمده از اعتماد به شرکت های ایرانی در داخلی سازی را کاملا مثبت و برضایت نزدیک به صد درصدی عنوان و خاطر نشان کرد: شرکت پتروشیمی اروند به عنوان بزرگترین مجموعه فراوری PVC در خاورمیانه با حمایت از جوانان ایرانی و شرکت های دانش بنیان در راستا قطع وابستگی ها تا رسیدن به خودکفایی کامل این راه را ادامه خواهد داد.

ستاد خبری دومین همایش و نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1517

به "نشان زاده: از داخلی سازی های اجرا شده رضایت نزدیک به 100 درصدی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشان زاده: از داخلی سازی های اجرا شده رضایت نزدیک به 100 درصدی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید