پیشگامان پروانه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP) را دریافت کرد

به گزارش ایران عکس، نخستین پروانه های یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP)، روز سه شنبه، مورخ 24 خرداد، طی مراسمی با حضور عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر لاجوردی، قائم مقام وزیر در امور ارتباطات و جمعی از مدیران رگولاتوری، به مدیران عامل هفت اپراتور منتخب از جمله پیشگامان توسعه ارتباطات اعطا شد.

پیشگامان پروانه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP) را دریافت کرد

براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات در خصوص همگرایی پروانه های ثابت و سیار و الحاقیه های بعدی آن، اپراتورهای ارتباطی با دریافت این مجوز می توانند بدون نیاز به اخذ پروانه های جداگانه برای هر سرویس، کلیه خدمات این صنعت را به مشترکان خود ارائه دهند.

مجوز UNSP در راستای یکپارچه سازی پروانه های ایجاد شبکه و خدمات ارتباطی و هم چنین استفاده حداکثری از ظرفیت های فنی، زیرساختی و تجاری کشور است و ارائه هرگونه خدمات مخابراتی، ارتباطی و انتقال داده را برای اپراتور فراهم می سازد.

اعطای پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی به هفت اپراتور منتخب از جمله پیشگامان، نقطه عطفی قابل توجه در راستای توسعه ارتباطات مبتنی بر فیبر نوری است. به لطف این مجوز، شرکت ها می توانند خدمات ارتباطی باکیفیت و پرسرعت را در اقصی نقاط کشور ارائه داده تا بیش از پیش، زمینه ظهور کسب وکارها و خدمات دیجیتال نوپا فراهم شود.

طی رویداد روز گذشته که به میزبانی وزارت ارتباطات برگزار گردید، پیشگامان توسعه ارتباطات به همراه 6 اپراتور منتخب دیگر که در طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب وکارها مشارکت دارند، از وزیر ارتباطات پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی را دریافت کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 مرداد 1402 بروزرسانی: 28 مرداد 1402 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 2282

به "پیشگامان پروانه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP) را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگامان پروانه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP) را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید