گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در خصوص المپیک قبلی و مسابقه سلیمی نظری ندارم

به گزارش ایران عکس، رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری گفت: خیلی خوشحالم که به وزنه برداری در ایران خیلی توجه می گردد و این رشته از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در خصوص المپیک قبلی و مسابقه سلیمی نظری ندارم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، تاماش آیان، رئیس فدراسیون دنیای وزنه برداری با اشاره به خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای قهرمانی گفت: همواره گفته ام ایران استعدادهای زیادی دارد و امیدوارم به زودی شاهد وزنه برداران جدیدی از این کشور باشیم. ایران یکی از مهمترین کشورها در وزنه برداری دنیا است. ایران یکی از قدرتمندترین و مهمترین کشورهاست. امروز خیلی خوشحالم که به وزنه برداری در ایران خیلی توجه می گردد و این رشته از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی اضافه نمود: به طور نرمال مسابقات خیلی خوبی را شاهد بودیم و می توانم بگویم یک رقابت بسیار بزرگ را شاهد بودیم زیرا کسب طلا در بیشتر اوزان آسان نبود.

رئیس فدراسیون دنیای وزنه برداری درباره پیش بینی زمان شکسته شدن رکورد تاخالادزه نیز گفت: من دراین مورد نمی توانم چیزی بگویم. قطعا نمی توانم چیزی پیش بینی کنم.

آیان درباره پیشنهاد کنفدراسیون آسیا برای افزایش سهمیه المپیک نیز گفت: قواعد و ساز و کار مشخصی در این زمینه وجود دارد. این مساله باید آنالیز گردد.

آیان در سرانجام درباره اینکه بسیاری از مردم ایران همچنان معتقدند داوری المپیک در خصوص بهداد جوانمردانه نبود، نیز گفت: من نمی توانم در خصوص چیزی که قبلا رخ داده باز هم اظهار نظر کنم ولی می توانم اطمینان دهم که بهترین افرادی که می توانستند در المپیک مسئولیت اجرایی مسابقات را بر عهده بگیرند، آنجا بودند.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 615

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در خصوص المپیک قبلی و مسابقه سلیمی نظری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در خصوص المپیک قبلی و مسابقه سلیمی نظری ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید