سنگ سفیدی: بگویید نمی توانیم مجوز فوتسال را بگیریم، نفرین بازیکنان یقه افراد کم کار را می گیرد

به گزارش ایران عکس، بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت مدیرانی که پیگیر کسب مجوز برگزاری مسابقات فوتسال هستند، نمی توانند این کار را انجام دهند.

سنگ سفیدی: بگویید نمی توانیم مجوز فوتسال را بگیریم، نفرین بازیکنان یقه افراد کم کار را می گیرد

محمدرضا سنگ سفیدی درباره شرایط تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: از شهریور بر مبنای تاریخ های اعلام شده برای آغاز مسابقات تمرین می کنیم. قبلاً مهر و بعد آبان را خاطرنشان کردند، اما فکر می کنم بازی ها تا عید برگزار نمی گردد و آن موقع هم فوتسال را به بهانه تعطیلات نوروز تعطیل می نمایند. همچنان تمرین می کنیم و دیواری کوتاه تر از فوتسال پیدا نمی گردد.

وی با بیان اینکه اکنون مردم متوجه همه چیز شده اند، گفت: مسابقات کشتی، هندبال و بسکتبال برگزار می گردد، اما می گویند رقابت های فوتسال مجوز نگرفته و برگزار نمی گردد. بگویید ما نمی توانیم مجوز بگیریم. داورزنی و دبیر برای والیبال و کشتی مجوز برگزاری مسابقات رشته های خود را می گیرند، اما شانس ما فوتسالی ها از ابتدا بد بوده و این هم به آن اضافه شده است.

افرادی که کم کاری می نمایند و هزار نفر را از نان خوردن می اندازند، باید جوابگوی کارهای خود باشند. ملی پوش تیم گیتی پسند ضمن بیان این جمله گفت: آن مدیر که پایش را روی پایش انداخته و پاسخ تماسش را نمی دهد می گوید فوتسال برگزار نمی گردد، حقوقش را از جای دیگری می گیرد، اما آه و نفرین بازیکن فوتسال که هشت ماه است پول نگرفته و خرج خانواده اش را می دهد، یقه این مدیر را می گیرد.

سنگ سفیدی با بیان اینکه بازیکنان فوتسال سه ماه است که تمرین می نمایند و نمی دانند چه هدفی دارند، خاطرنشان کرد: مربی تیم نمی داند چه زمانی به بازیکنان فشار بیاورد و چه زمانی استراحت دهد. این بلاتکلیفی همه را آزار می دهد. اصلاً بگویند بازی ها سال جاری برگزار نمی گردد؛ مرد باشند و این حرف را بزنند، نه اینکه تقصیرات را گردن افراد دیگر بیندازند. مجوز فوتسال را صادر نمی نمایند، چون زورتان کم است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی با اشاره به برگزاری جام ملت های آسیا در فروردین یادآور شد: تعطیلی مسابقات را تا جام ملت های آسیا طول می دهند و بعد می گویند بازی ها بعد از بازی های آسیایی برگزار می گردد! چند مدیر که به فوتسال آمده اند و همه چیز گرفته اند، حالا می گویند فوتسال ضرر دارد و کرونا با این رشته بیشتر می گردد. دست این افراد درد نکند که به فکر بازیکنان هستند!

بازیکن گیتی پسند اصفهان ضمن اشاره به ارسال پروتکل های سازمان لیگ فوتسال به وزارت بهداشت گفت: آنها در صحبت های خود بند و تبصره های زیادی می آورند و می گویند 70 صفحه پروتکل به ستاد مبارزه با کرونا دادیم، اما وقتی این ستاد با برگزاری کشتی موافقت نموده، دو خط پروتکل برای فوتسال را هم قبول می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1328

به "سنگ سفیدی: بگویید نمی توانیم مجوز فوتسال را بگیریم، نفرین بازیکنان یقه افراد کم کار را می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگ سفیدی: بگویید نمی توانیم مجوز فوتسال را بگیریم، نفرین بازیکنان یقه افراد کم کار را می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید