اژدری: قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند، پای حرفی که زدیم می ایستیم

به گزارش ایران عکس، مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند تا بتوانیم برای ثبت قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی اقدام کنیم.

اژدری: قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند، پای حرفی که زدیم می ایستیم

به گزارش ، به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، محمد اژدری مالک باشگاه نساجی گفت: از نخستین روزی که با قنبری برای خرید امتیاز باشگاه نساجی پا پیش گذاشتم و با صنیعی فر و حدادیان شروع به مذاکره کردم، گفتم که باشگاه را شُسته و رُفته تحویل می گیرم که در آن تاریخ این اتفاق رخ نداد و در جلسه آخر که منتهی به عقد قرارداد شد نیز مجدداً این نکته را مطرح کردم.

وی اضافه نمود: هیچ مسئله ای با صنیعی فر و حدادیان ندارم، فقط بر سر میزان بدهی باشگاه شُبَهاتی وجود دارد که اصلاً دوست ندارم در رسانه ها به آن بپردازم، ولی به این دوستان و مسئولان گفتم که بهتر است هر چه زودتر وضعیت بدهی ها مشخص شود.

مالک باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: متاسفانه در امر باشگاه داری فقط باید هزینه کرد و درآمدی وجود ندارد، با این حال بعید می دانم تاکنون جرم ما آنقدر سنگین باشد که تا این حد مورد هجمه قرار بگیریم و برای مان حاشیه بسازند.

اژدری بیان نمود: برنامه های زیادی برای باشگاه نساجی دارم که به امید خدا در آینده خواهید دید، به دنبال راهکاری هستم تا با انجام کار های مالی، باشگاه نساجی دیگر مشکل مالی نداشته باشد.

وی گفت: خدمت به مردم لیاقت می خواهد، اگر لیاقت داشتیم و در این باشگاه بودیم، قطعاً به این تیم، هواداران و مردم مازندران خدمت می کنیم، اگر هم نبودیم که قطعاً هستیم، از همه کسانی که به ما کمک کردند، تشکر و از مردم مازندران عذرخواهی می کنیم و می رویم، اما مطمئن باشید که پای حرفی که زدیم می ایستیم و اینطور نیست که امروز حرفی بزنیم و فردا بگوییم نزدیم.

مالک باشگاه نساجی مازندران در خاتمه گفت: طی صحبتی که با مسئولان استان داشتم، قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند تا بتوانیم برای ثبت قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی اقدام کنیم و بدون هیچ دغدغه ای برای حضوری قدرتمند در فصل جاری لیگ برتر تمامی امکانات را فراهم کنیم و کار ها را پیش ببریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 240

به "اژدری: قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند، پای حرفی که زدیم می ایستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اژدری: قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند، پای حرفی که زدیم می ایستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید