اخبار مجلس

پلیس دهلی نو ده ها معترض به لایحه جنجالی شهروندی را بازداشت کرد

پلیس هند سرکوب تظاهرات کنندگان ضد لایحه جنجالی شهروندی را ادامه می دهد و ده ها نفر را در دهلی نو بازداشت کرد.

30 دی 1398

وزیر خارجه آلمان: آمریکا دخالت در امور اروپا را متوقف کند

وزیر خارجه آلمان از تصمیم آمریکا برای تحریم پروژه انتقال گاز روسیه به اروپا انتقاد کرد و خواهان عدم مداخله واشنگتن در مسائل مربوط به اروپا شد.

27 دی 1398

بی عدالتی دادگاه های اتریش در قبال یک ایرانی

7 سال پیش بود که مهدی آرپادرئی همسر و فرزند خود را برای یک سفر 15 روزه به ایتالیا فرستاد، اکنون هفت سال است که او فرزندش، فرهاد را ندیده است!

15 دی 1398

هنگ کنگ هنوز از مخمصه خارج نشده ، این آشوب، باید خاتمه یابد

نخست وزیر چین در دیدار با کری لام فرماندار هنگ کنگ در پکن اظهار داشت، این منطقه هنوز از مخمصه خارج نشده است و آشوب در هنگ کنگ باید انتها یابد.

8 دی 1398

مجلس ناظران مجلس بر شورای عالی نظارت بر مدارس غیردولتی را تعیین کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز خود، ناظران شورای عالی نظارت بر مدارس غیردولتی را معین کردند.

3 آذر 1398

روابط ایران و چین در سال های اخیر نمایان تر شده است

خبرنگاران: رئیس مجلس گفت: چین و ایران دو کشور مهم و علاقه مند به توسعه روابط هستند که این موضوع در سال های اخیر نیز نمایان تر شده است.

26 آبان 1398

تسهیلات کشورهای مختلف جهان برای شهروندان ؛ از آزادی سفر تا تسهیلات 50 درصدی سفر هوایی │ صندلی ایران در گردشگری بدون ویزا

خبرنگاران : اتحادیه اروپا از سال 2008 تا 2010 با بحران مالی شدیدی دست وپنجه نرم می کرد با وجود این، صنعت گردشگری و به ویژه بخش های خدماتی این صنعت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا با رشد متوسط سالانه 0.9 درصد روبرو بود.

23 آبان 1398

اتمام کار مدارس و منازل تعمیری سیل زده خوزستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: در خوزستان 78 مدرسه تعمیری و 35 مدرسه احداثی داشتیم و در این زمینه همه مدارس تعمیری به اتمام رسیده و 10 مدرسه نیز به طور کامل احداث شده است.

17 آبان 1398

حزب محافظه کار انگلیس خاطرنشان کرد از مصوبه مجلس سرپیچی می نماید

حزب محافظه کار انگلیس علی رغم رأی مجلس جهت تمدید مهلت برگزیت، اعلام نمود توافق جدیدی که در مذاکره با اتحادیه اروپا حاصل شده است در تاریخ از پیش مشخص شده اجرایی می نماید.

7 آبان 1398

آمریکا تهدید نظامی علیه ایران را پس گرفت

یک مقام بلندپایه آمریکایی گفت اظهارات روز گذشته رئیس جمهور این کشور به معنای تهدید کردن ایران به اقدام نظامی نبوده است.

27 مهر 1398

گامی دیگر در راستای استیضاح ترامپ

رای گیری روز پنجشنبه کمیته قضایی مجلس نمایندگان به آن اجازه می دهد که برای تحقیق و تفحص درباره فعالیت های رئیس جمهوری آمریکا از اختیارات قانونی خود استفاده کند.

26 مهر 1398

تسهیلات 400 میلیاردی به شرکتهای حوزه سلامت در سال جاری

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در سال 98 حجم ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت بیشتر از کل مصوبات 5 سال گذشته صندوق بوده است.

16 شهریور 1398

حوزه ورزش بعد از 50 سال قانون دار می گردد

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر با اشاره به آنالیز لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با همراهی نمایندگان مجلس و تصویب قانون تشکیل وزارت ورزش و جوانان، حوزه ورزش بعد از حدود 50 سال دارای قانون...

11 مرداد 1398

افراد شرور و سابقه دار از ورزشگاه ها برای آشوبگری استفاده می کنند

به گزارش خبرنگاران، افشین داوری مدیر کل امور باشگاهها وزارت ورزش و جوانان در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به جلسه اخیر با مسئولان انتظامی و نظارتی ، صدا وسیما و تاج رئیس فدراسیون در معاونت قهرمانی وزارت ورزش گفت: در پی حوادث اخیر...

23 تیر 1398

سلیمی در گفت وگو با خبرنگاران: لزوم تطبیق طرح استانی شدن انتخابات مجلس با لایحه جامع انتخابات

سخنگوی هیئت رئیسه کمیسیون امور داخلی و شورا ها گفت: مواد طرح استانی شدن انتخابات مجلس با لایحه جامع انتخابات باید باهم تطبیق داده گردد.

15 خرداد 1398

سنای آمریکا لایحه انتها دادن به تعطیلی دولت را تصویب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مجلس سنای آمریکا بدون هرگونه تخصیص بودجه به طرح دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور برای احداث دیوار در مرز مکزیک، به اتفاق آرا لایحه خاتمه دادن به تعطیلی دولت را تصویب کرد.

12 خرداد 1398

لاریجانی: رئیس فدراسیون فوتبال به 5 دلیل شامل قانون بازنشستگی می گردد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فدراسیون فوتبال با توجه به استفاده از منابع عمومی دولتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می گردد.

3 فروردین 1398

فرهنگ درخواست فاکتور از فروشنده نهادینه گردد

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان با بیان اینکه فرهنگ درخواست فاکتور از فروشنده باید میان شهروندان نهادینه گردد، گفت: درخواست فاکتور از فروشنده، امنیت را برای فروشندگانی که دنبال گرانفروشی هستند از بین می برد.

28 اسفند 1397

روسیه: اوکراین را مسبب ترور رئیس جمهور دونتسک می دانیم

به گزارش خبرنگاران، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه دولت اوکراین را مسئول کشته شدن الکساندر زاخارچنکو رئیس جمهور دونتسک دانست.

23 آبان 1397