اخبار مجلس

رشد 45 درصدی بازار رمزارزها در یک سال گذشته

به گفته کارشناسان تبادل حوزه رمزارزها در بعضی روزها، حدود چهار برابر بازار بورس است و بازار این عرصه طی یکسال گذشته، 45 برابر رشد نموده و حاکمیت باید به صورت موردی و با هدف معین وارد حوزه تنظیم گری و تدوین مقررات گردد.

29 تیر 1400

6 مطالبه فعالان مالی استان قزوین از دولت منتخب

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین از 6 مطالبه فعالان مالی استان از دولت منتخب اطلاع داد.

28 تیر 1400

خسارات زلزله و سیل در خراسان شمالی با هم برطرف گردد

خبرنگاران/خراسان شمالی نماینده مردم پنج شهرستان بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: خسارات زلزله و سیل چند روز قبل از آن با هم احصا و برطرف گردد.

18 تیر 1400

جزئیات جلسه هیات مدیره استقلال با وزیر ورزش و جوانان چه بود؟

تهران (پانا) - باشگاه استقلال جزئیات جلسه اعضا هیات مدیره این تیم با وزیر ورزش و جوانان را گفت.

15 تیر 1400

برگزاری امتحانات دانش آموزان بعد از عید فطر تا قبل از انتخابات، احتمال جابجایی زمان امتحانات نهایی

محسن حاجی میرزایی گفت: امتحانات دانش آموزان بعد از عید سعید فطر شروع می گردد و کوشش می کنیم که متناسب با پایه های تحصیلی مختلف، حداکثر تا قبل از 28 خرداد که زمان برگزاری انتخابات است، به سرانجام رسیده باشد.

26 اردیبهشت 1400

25 استان در شرایط هشدار قرار دارند

درحالی تعطیلات نوروز 1400 به سرانجام می رسد که شرایط همه گیری کرونا دوباره در شرایط بحرانی قرار گرفته و شهرستان های کشور به دلیل بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی هموطنان یکی بعد از دیگری تغییر شرایط داده و نارنجی و قرمز می شوند.

28 فروردین 1400

کمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ تشکیل شد

بنا به مصوبات ستاد تنظیم بازار که صبح امروز 10 فرودین 99 و به ریاست رئیس جمهور محترم برگزار گشت، مقرر شد کمیته ای تخصصی جهت ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ تشکیل شود.

25 فروردین 1400

نایب رئیس مجلس: بخشی از اُفت آراء در دور دوم انتخابات مجلس به دلیل کرونا بود

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات 1400 گفت بخشی از افت آرا در دور دوم انتخابات مجلس به خاطر بیماری کرونا بود و احساس مردم این بود که سلامتیشان به خطر می افتد و امیدوارم از الان برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 راه چاره ای پیدا کنیم...

20 فروردین 1400

مهلت ثبت نام تسهیلات حمایتی کرونا در مازندران تمدید شد

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مازندران گفت : ثبت نام فعالان و صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده بخش فرهنگ در بحران کرونا برای دریافت تسهیلات مرحله دوم تا 15 اسفندماه جاری تمدید شد .

6 فروردین 1400

تشکیل هیات های نظارت بر انتخابات شوراها در شهرهای 20 استان

تهران (پانا) - رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از نهایی شدن تشکیل این هیات ها در شهرستان های 20 استان کشور و صدور احکام اعضای این هیات ها اطلاع داد و گفت تشکیل این هیات ها در شهرهای باقی مانده از دیگر استان ها به زودی با تکمیل فرایند صدور احکام،...

1 فروردین 1400

باید و نبایدهای قانون ارتقای سلامت اداری توسط اتاق ایران بررسی می شود

قانون دائمی کردن قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد ابلاغ شد؛ محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم شورای اسلامی در نامه ای به ریاست جمهوری قانون دائمی نمودن قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد را ابلاغ کرد.

18 اسفند 1399

فرایند رو به رشد صدور مجوزهای تراکم ساختمانی مازاد بر ضوابط طرح تفصیلی

تهران (پانا) - نایب رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران گفت به جنابعالی به عنوان رئیس کمیسیون ماده 5 تذکر داده می گردد، تدبیری اتخاذ کنید تا رعایت دقیق مفاد طرح های جامع و تفصیلی در زمینه سقف تراکم های ساختمانی و جمعیتی...

4 اسفند 1399

فکور: حذف ارز ترجیحی موجب افزایش تورم و تحمیل فشار مضاعف به دهک های پایین می گردد

یک پژوهشگر مالی افزایش تورم و تحمیل فشار مضاعف به دهک های پایین جامعه را از تبعات حذف ارز ترجیحی برشمرد.

29 بهمن 1399

خبرنگاران قالیباف: با همکاری دولت مسائل مردم را حل خواهیم کرد

تهران- خبرنگاران- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهیم کرد تا با ریل گذاری و هدایت گری صحیح و با هماهنگی و همکاری دولت، کشور را به سمت حل مسائل مردم سوق دهیم.

3 بهمن 1399

هاشمی: دلیلی ندارد که هر دفعه بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو بپذیریم!

پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی در اسفند ماه سال گذشته طبق مصوبات ستاد کرونا صورت گرفته است، اما این موضوع سبب نمی گردد که ما هر دفعه بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو بپذیریم.

8 آبان 1399

افزایش تنش میان انگلیس و اتحادیه اروپا

تنش میان اتحادیه اروپا و بریتانیا بر سر بازنگری موافقت نامه برکسیت براساس لایحه قانون بازار داخلی با رد درخواست کمیسیون اروپا از سوی دولت بوریس جانسون وارد مرحله تازه ای شد.

2 آبان 1399

خبر مهم درباره معافیت مالیاتی شرکت های بورسی

خبرنگاران : نمایندگان مجلس در مصوبه ای نحوه تعیین معافیت مالیاتی شرکت های بورسی را تعیین کردند.

23 مهر 1399

اسکندر فیروز؛ چهره ا ملی و ذخیره ای ارجمند

خبرنگاران: اسکندر فیروز؛ نخستین رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران و بنیانگذار کنوانسیون رامسر که در زمینه حفاظت از تالاب ها فعالیت می کرد، امروز در سن 93 سالگی درگذشت. بد نیست نگاهی گذرا به زندگی اسکندر فیروز ، که برخی او را پدر محیط زیست ایران می نامند،داشته...

10 شهریور 1399

متن بیانیه مشترک عراق و آمریکا درباره گفت وگوی راهبردی

رسانه های عراق متن بیانیه مشترک عراق و آمریکا درباره آغاز اولین دور گفت وگوی راهبردی بین دو کشور را منتشر کردند که در آن دو طرف بر خروج نیروهای آمریکایی از عراق تاکید کردند و قرار است دور بعدی این گفت وگوها ماه ژوئیه در واشنگتن برگزار شود.

24 مرداد 1399

ضرورت نگاه ملی و راهبردی به موضوعات کشور در مجلس

در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی گاهی اتفاق افتاده که اظهارنظرهای غیرکارشناسی و بدون اِشراف برخی نمایندگان هرچند از سر دلسوزی و خیرخواهی برای مردم، باعث بروز برخی مسائل در حیطه سیاست داخلی یا بین المللی شده است.

19 مرداد 1399
تعداد: (54)